Britney odmítá soudní dohled, Chris Brown ví, že mu Rihanna věří

matoush

Osvoboďte Britney - volají právníci, rodinní příslušníci i fanoušci americké zpěvačky Britney Spears. Přejí si, aby soud odebral jejímu otci Jamesovi pravomoc rozhodovat o jejích všech osobních a profesionálních záležitostech. Šrumec v showbizu si ale klade otázku: Je to rozumné?

pollDohled nad dcerou získal James Spears počátkem minulého roku. Pravděpodobně si ještě vzpomenete na vyhrocené období, kdy Britney střídavě nastupovala do a utíkala z léčeben a unášela vlastní děti. Aby se podobným excesům zabránilo, svěřil soud tehdy šestadvacetiletou Britney do péče otci. Péče zpěvačce vyloženě svědčí, za tu dobu vydala dvě úspěšné desky a připravila comeback tour.

Sám James se ukončení péče nebrání. „Chci Britney ukázat, že jí věřím,“ prohlásil. Dobrovolné ukončení opatrovnictví ale bohužel není možné. Má sice poradní roli, konečné rozhodnutí je ale na soudem zvoleném psychiatrovi. Ten Britney ohodnotí a předloží své závěry speciální komisi.

Dcera Billyho Joela se pokusila o sebevraždu
Čtyřiadvacetiletá Alexa Ray Joel, dcera zpěváka a klavíristy Billyho Joela, byla hospitalizována poté, co se po rozchodu s partnerem pokusila předávkovat tabletami na spaní. Sama novinářům řekla, že „už dál nechtěla žít.“ Nyní je zpěvačka při vědomí a lékaři předpokládají rychlé zotavení. Na jejím webu si navíc můžete přečíst informaci, že se těší, až se znovu zapojí do života.

Chris Brown: „Rihanna ví, že je mi to líto“
Televize ABC
pozvala do talk show 20/20 Chrise Browna, aby se naposledy vyjádřil ke svému útoku na Rihannu z ledna letošního roku. Jako při všech podobných příležitostech působil Chris nešťastně a neustále se omlouval. „Rihanna ví, že mě mrzí, co se stalo,“ řekl. Řeč přišla i na Brownovu práci a jeho song Changed Man. „Vím, že někteří lidé nevěří, že to, co říkám, myslím upřímně a že se chci skutečně změnit. Ale vím, že ona mi věří. Ona to ví.“  

Témata:,
swipe helper

Mezi články můžete přecházet pohybem prstu na displeji do stran

zavrit