Britney odpočítává dny do nového klipu!

Redakce

Právě teď Britney na svém oficiálním YouTuBe účtu odpočítává dny k zveřejnění nového klipu k písni Hold it against me. 13, 12, 11, 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1 …

Hodně lidí tento rok bude skloňovat jména Britney Spears a Lady Gaga. Obě dvě byly a jsou úspěšnými zpěvačkami a obě dvě vydávají tento rok svá nová alba.

Britney je však o trochu napřed. Její singl Hold it agaist me, který byl zveřejněn na začátku ledna, bude mít videoklip. A to ne za nějakou dlouhou dobu. Premiéra je plánovaná totiž na 18. února.

V posleních dnech jsou totiž posílány na YouTuBe.com krátké upoutávky ( cca. 6 sekund), které mají nalákat na její nový klip. Na koci první upoutávky je napsáno „13 days to go“ – 13 dní do startu! Tudíš datum vydání připadá na 18. února. V této první upoutávce je vidět Britney v bílých svatebních šatech.

► Koukni se na první upoutávku.

V druhém videu se objevuje s klapkou, která naznačuje začátek natáčení scény. Na koci zase uvidíte nápis „12 days to go.“

► Koukni se na druhou upoutávku.

Třetí upoutávku podbarvuje velmi úspěšná skladba Toxic a její další songy. Nakonec ze všech songů vznikne šum a slyšíte jen „Hold it agaist me“. Na konci, jak jinak, najdete nápis „11 days to go“.

.

Čtvrté a zatím poslední video pouze odpočítává a na koci se objeví Britney se svými tanečníky!

► Koukni se na čtvrtou upoutávku.

Už se těšíte na Britney?