Britney Spears zveřejnila nejsměšnější články, které o ní letos vyšly

Hana-Slivova

Britney chodí s indickým choreografem Sandipem Soparrkarem. Britnin bývalý manažer říká: Ještě není připravená! Nespokojení fanoušči odcházeli z koncertu v Perthu. Tak zní titulky tří nejsměšnějších článků, které za rok 2009 vyšly o americké popové hvězdičce Britney Spears. Myslí si to alespoň sama zpěvačka, která se rozhodla, že to zlým novinářům osladí na webu. Uveřejnila tam totiž 75 novinářských textů, jež podle ní nejvíce lžou.

Popiska z článku v Mirror.co.uk: Vypadá to, že Britney hraje všechno do karet pro nový život s novou bollywoodskou láskouPodle prohlášení, které je k přečtení na oficiálním webu Britney Spears, o zpěvačce letos vyšlo přes 13 tisíc článků. "Spousta z nich byla ale naprosto absurdních a jednoduše urážlivých," rozčiluje se Britney. "Vybrali jsme proto ty, které jsou podle nás nejsměšnější."

Na seznamu nazvaném The Year In BS (BS je zkratkou anglického slova bullshit, které se dá v jemnější formě přeložit jako nesmysl nebo kecy), nechybí známé letošní "kauzy" včetně skandálu kolem zpěvaččina playbacku při australském turné, články o jejích nových milencích či tvrzení, že jí otec dával drogy. Místo se našlo i pro "odhalení" britského bulváru, že rodina Spearsů měla v době, kdy byla Britney mladá a bydlela s rodiči v karavanu, ve zvyku jíst veverky, anebo článek tvrdící, že si zpěvačka nechala v hotelovém pokoji nainstalovat striptýzovou tyč, aby se tancem u ní mohla udržovat ve formě.
Jaké články obsadily první tři příčky?

1. Britney Spears představila svého bollywoodského partnera rodičům

Hned 2. ledna letošního roku vyšel v britském bulváru Mirror.co.uk článek, který věrně popisoval setkání Britnina údajného nového partnera, indického choreografa Sandipa Soparrkara, s jejími rodiči. "Britney pro ně uspořádala večírek ve svém domě v Los Angeles. Uvařila večeři a pilo se skvělé šampaňské. Britney na sobě měla celou dobu zlatočervené sárí, které dostala od Sandipa," píše se v článku, který Spears označila jako lež.

2. Exmanažer: Britney ještě není připravená

V článku z 16. ledna, jenž vyšel v časopise OK!, hovoří bývalý manažer zpěvačky Johnny Wright. Tvrdí, že Britney by se neměla pokoušet o comeback dřív, než si dá do pořádku svůj osobní život. "Britney se zhroutily všechny zásadní vztahy. Je dvakrát rozvedená, nemůže se starat o svoje děti. Znovu ji tlačí do showbusinessu, do toho stroje na peníze. Je to na ni ale příliš brzy."   

3. Otrávení fanoušci odcházeli z koncertu v Perthu

Letos v listopadu se na webu heraldsun.com.au objevila zpráva, že koncert Britney Spears v australském Perthu, kam dorazilo přes 17 tisíc lidí, se tak úplně nepovedl. Fandové prý odcházeli během koncertu znechucení tím, že Britney zpívá z playbacku. "Bylo to fakt hodně zlý. Vůbec s lidmi nekomunikovala," stěžovala si jedna z fanynek Kathy Wright. "Jsme jejími velkými fanoušky, ale tohle stálo opravdu za prd," dodal Josh Bleed.
Britney oba dva články považuje za nesmysl.

Témata:
swipe helper

Mezi články můžete přecházet pohybem prstu na displeji do stran

zavrit