Bryan Adams chystá na listopad akustickou novinku

Redakce

Kanadský rocker a lamač srdcí 90. let Bryan Adams o sobě po čase opět dává vědět. První listopadový den totiž vydá živák, který nabídne jeho největší hity ve zbrusu nové podobě – jen s kytarou a klavírem.
Album ponese název Bare Bones a zpěvák ho natočil běhemněkolika koncertů na jaře letošního roku, kdy dojížděl svou Bare Bones Tour. Turné začala už v roce 2008 a bylo pro Adamse malým experimentem. Vvydal se na něj totiž úplně sám, jen s kytarou. “Vlastně všechny moje hity vznikly stejně. Seděl jsem někde v nějaké místnosti s kytarou a zapisoval jsem si noty. Následně jsme skladby natočili s kapelou. Do projektu MTV Unplugged v roce 1996 jsem nikdy nedokázal vidět své písně v jiném světle a nedokázal je jinak podat publiku,“ řekl k celému projektu sám hudebník.
Bryan Adams vydal za svou kariéru více než šedesát singlů, proto podle něj nebylo jednoduché vybrat na desku to nejlepší. Do finálního výběru zapojil tedy fanoušky, kteří o svých oblíbených skladbách hlasovali na internetových stránkách a přes Twitter. Dočkají se tak velmi syrového a osobního podání takových klasik, jak jsou hity Lets Make a Night To Remember, Please Forgive Me, Heaven nebo (Everything I Do) I Do It For You). (sli)