Budhistický mnich žije dvojí život: Když zrovna nemedituje, tak kouzlí s make upem

Redakce

Mnišský život rozhodně neznamená jen věčné modlitby, studenou celu s tvrdou postelí a život plný sebeobětování. Potvrzuje to tokijský rodák Kodo Nishimura (26), který kromě meditace zbožňuje ještě kosmetické štětce, kvalitní rtěnky a paletku s očními stíny.

Šestadvacetiletý Kodo Nishimura z Tokia je skutečně duchovním člověkem. V roce 2015 dokončil trénink a stal se budhistickým mnichem. To je ale jen jedna část jeho osobnosti – mladík je zároveň populárním make up artistou, kterého na Instagramu sleduje zhruba 14 tisíc followerů. 

Že se chce věnovat líčení, pochopil, když pomáhal své kamarádce a viděl, jak nadšená byla z výsledku. „Jako mnich věřím, že lidé by k sobě měli být laskavý. Make up je jedna z věcí, která jim pomáhá být šťastnými, a když jsou šťastní, je pro ně snazší být milí k okolí,“ říká Kodo. 

Na začátku měl trochu pochybnosti o tom, zda se tak marnivá věc hodí zrovna pro budhistu, všichni známí ho ale podpořili, a to včetně jeho mentora. A tak se tenhle chlapík věnuje hned dvěma věcem, které miluje. Na jeho tvorbu se mrkněte do galerie.

15letá dívka tvoří make up art, ze kterého se vám bude tajit dech

V reklamě na řasenku se objevil muž