Bývalá vojanda pověsila samopal na hřebík a je zní hvězda Instagramu

Redakce

Její sexy fotky na Instagramu sleduje přes 580 tisíc lidí, není to ale tak dávno, co místo ve sportovní podprsence a těsných legínách po světě pobíhala v maskáčích a se zbraní v ruce.

Hope Howard na první pohled vypadá jako další sexy kočka, která podlehla kouzlu fitness a svým vypracovaným tělíčkem se neustále chlubí na Instagramu. Tahle holka má ale za sebou hodně divoký životní příběh.

Od pěti let chtěla být modelkou, ale jak stárla, začal jí tenhle svět připadat povrchní a zbytečný – a naopak v ní rostla touha pomáhat. A tak se v osmnácti, hned po maturitě, přihlásila do armády, konkrétně k letectvu USA, kde se stala mechaničkou bojových stíhaček.

V devatenácti ji odveleli do Afghánistánu. „Emšéstnáctku jsem tam při sobě měla ve dne v noci,“ líčí dívka, která střelnou zbraň už ale pověsila na hřebík.

Po šesti letech služby se rozhodla vrátit ke svému dětskému snu, ale už ne jako obyčejný „věšák na šaty“. Jejím cílem nyní je stát se osobní trenérkou a pomáhat lidem nejen k vysněné postavě, ale především ke zdravému a silnému tělu a sebevědomí. „Takhle vlastně můžu mít to nejlepší z obojího,“ chválí si vycházející hvězda.

Jak se vámHope líbí? Mrkněte do galerie!

Šokující foto: Tato fitness modelka ukázala, co se děje s jejím tělem, když má menstruaci

6 fitness tipů, které máme od profesionálů