CD Milana Drobného „A život běží dál“ bylo pokřtěno


V pražském Fusion hotelu proběhla tisková konference k narozeninovému galakoncertu Milana Drobného „A život běží dál“, který se uskuteční 13. ledna 2015 v Lucerně. A zároveň se zde konal i křest jeho novinkového alba pod stejnojmenný názvem. Sešlo se zde pár jeho uměleckých kolegů, kteří na koncertě vystoupí.

Dorazila energií nabitá legenda čs. popmusic Yvetta Simonová, která v listopadu oslaví své neuvěřitelné 86. narozeniny  a sama rozdávala novinářům jeden rozhovor za druhým. V rámci tiskovky sdělila, že má problém s tím, co si na sebe do Lucerny vezme a toho se chytil i Milan Drobný, protože řekl, že si dá opravdu záležet, aby měla o čem psát  tzv. módní guru Františka z Blesku.

Nechyběl ani jeho letitý kamarád Jiří Štědroň, který na koncertě rovněž zazpívá a s Milanem si notovali v tom, že 70 Kč z každé prodané vstupenky bude věnováno nadačnímu fondu Veselý senior, protože oni dva jsou prý velice veselí. Zpěvák a producent koncertu Martin France, který tiskovku odmoderoval místo Markéty Mayerové, která dorazila až po vysílání na rádiu a která bude koncert moderovat v Lucerně,  nechtěl novinářům prozradit, kdože je to připraven z účinkujících jako překvapení, neboť na plakátech je napsána ještě závěrečná věta: Možná přijde i….., takže to se diváci dozví opravdu až na koncertě a je to zároveň překvapením i  pro zpěváky samotné.

Podpořit tiskovou konferenci přišla i blonďatá zpěvačka Gabriela Goldová, která se svěřila, že právě zkouší s novou kapelou na turné po Evropě. Za nejmladší hudební krev dorazil zpěvák Ondřej Ruml, známý ze soutěže X Factor, který se natajil obdivem jak k Milanu Drobnému, tak i k Yvettě Simonové. Na koncertě místo již zmíněných interpretů zazpívají také Miro Žbirka, Václav Neckář, Petr Spálený, Petr Kolář, Leona Machálková, Jiří Suchý, Petra Janů, Dalibor Janda, Heidi Janků, Yvonne Přenosilová, Kamelie, Dasha a na saxofon zahraje Felix Slováček.

Všechny interprety doprovodí kapela Charlie Band Charlieho Blažka, takže zazní dohromady naživo přes 30 songů.

Po představení toho, jak koncert bude plus mínus vypadat a kdo na něm zazpívá, se tiskové odpoledne přehouplo v křest novinkového CD Milana Drobného „A život běží dál“. Jelikož CD vychází u vydavatelství Multisonic, nemohl samozřejmě chybět jeho majitel, hudebník a producent Karel Vágner, dorazil jako kmotr také Milanův dlouholetý sportovní kamarád a fotbalová legenda Antonín Panenka nebo skladatel Eduard Parma. Oslavenec zazpíval tři songy z tohoto CD a pak se album klasicky pokřtilo šampaňským a všichni kolegové včele s Milanem rozkrojili dort s fotkou zpěváka a pak už se všichni zúčastnění vrhli do víru after party.

 

Témata: