Čeho se děsíte? Prozradí to vaše znamení

Eva Vogelová

Všichni lidé se něčeho bojí. Čeho vy?

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Jste tvrdohlaví a všichni kolem vás to vědí. Povahově jste spíše extroverti a komunikace s lidmi vám jde dobře. Občas máte obavy, že vaše nekompromisní názory vás oddálí od lidí, na kterých vám opravdu záleží.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Nemáte strach z každé změny, bojíte se jen těch velikých. Nemáte rádi nestabilitu a nejistotu. Více zvratů by vás mohlo psychicky hodně rozhodit. Potřebuje řád a klid. Neumíte se dobře přizpůsobovat novým věcem.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Máte strach, že se dostanete do prostředí, kde nebudete před ostatními vypadat působivě. Toužíte být mezi lidmi výjimeční. Pokud se ocitnete v pracovním prostředí, kde nebudete v ničem vynikat, bude vás to užírat zevnitř.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Šíleně se bojíte, že vás odmítne člověk, do kterého se zamilujete. Možná už jste se zamilovali, chodíte spolu, ale máte strach z rozchodu. Když se to stane, budete mít pocit, že váš život skončil a z vás nezbude nic.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Jste spokojení, když jste středem pozornosti. Často se vám to daří, protože umíte lidi zaujmout a přitáhnout na svoji stranu. Nejspíš si to nechcete přiznat, ale vaše největší noční můra je, že vás ostatní budou ignorovat a přestanete být mezi nimi populární.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Bojíte se, že se vám život vymkne z rukou. Musíte mít vše pod kontrolou, jinak se hroutíte. Takové chvíle u vás nejsou výjimečné, protože život občas přináší nečekané zvraty. Ty vám vůbec nedělají dobře, nedokážete se s nimi vyrovnat.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Velmi si vážíte svých blízkých. Kladné vztahy s okolím jsou pro vás velmi důležité. Když jste s nimi spokojení, v koutku vaší duše se začnou objevovat pochybnosti. Máte velký strach z toho, že vás někdo z vašich milovaných zradí. Máte pocit, že byste to nepřežili. Problém je, že si vytváříte katastrofické scénáře, i když k nim nemáte žádný důvod.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Máte strach ze svojí vlastní zranitelnosti. Kvůli ní jste ve vztahu k ostatním lidem obezřetní. Problém je, že tím si od nich vytváříte odstup. Víte to o sobě a bojíte se, že svojí chladností můžete přijít o zajímavé partnerské vztahy.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Milujete svobodu. Bojíte se, že vám jednoho dne budou přistřihnuta křídla. Rádi se sami realizujete. Nesnášíte, když vám někdo diktuje, co máte dělat. Nezáleží na tom, zda se to děje ve vztahu, či práci, nesnesete to nikde.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Umíte sice tvrdě pracovat, ale nedokážete přijmout neúspěch. Ve chvílích, kdy se vám zrovna daří, máte strach, že to tak dlouho nevydrží. Většinou vám to jde, ale stejně téměř každé ráno vstáváte s obavami, že se něco nepodaří.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Nebaví vás žít stereotypním životem. Děláte věci, které se odchylují od normálu. Máte strach, že vás jednoho dne donutí životní podmínky žít klasickým životem. To znamená mít pravidelnou pracovní dobu, šetřit si na hypotéku, mít standardní rodinu atd. Jednoduše to, co dělá většina lidí.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Jste citliví a spousta lidí to o vás ví. Pokud je to ve vaší moci, podáte pomocnou ruku každé živé duši. Dělá vám to radost, ale zároveň se bojíte, že vaši dobrotu někdo zneužije ve svůj prospěch. Často balancujete na hraně. Nedokážete se rozhodnout, zda danému člověku pomoci, nebo ne. Nejste si jistí, jestli se to neobrátí proti vám.