Čeho se v budoucnu nejvíce děsíte? Práskne to na vás znamení

Eva Vogelová

Co vás nejvíce děsí na budoucnosti? Možná si to nedokážete sami přiznat, ale vaše znamení zvěrokruhu vás prozradí.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Máte strach, že vám život propluje mezi prsty a nikdy nenajdete člověka, se kterým se budete opravdu milovat. Neustále ho hledáte, ale on nepřichází, bojíte se, že se neobjeví nikdy a váš život bez něj bude prázdný a pustý.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Neradi si to přiznáváte, ale bojíte se smrti. Ve skrytu duše doufáte, že budete výjimka a podaří se vám nějakým způsobem žít věčně. Přejete si, aby někdo našel zázračný lék a vy se stali nesmrtelnými. Počítejte raději s tím, že vážně jednou umřete. Musíte se s tím smířit, abyste si dokázali užít zbytek svého života.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Bojíte se neznáma. Nemáte rádi, když se něco jeví jako nepřehledné nebo nejisté. Problém spočívá v tom, že právě taková je budoucnost každého člověka. Vás vlastně děsí samotná budoucnost, protože pro vás představuje velkou neznámou.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Děsí vás myšlenky, že nic není věčné. To, co máte teď, v budoucnu mít třeba nebudete. Čas se totiž s nikým nemazlí. Možná máte rádi svoji partu ve škole nebo v práci, ale jednou se všichni posunou dál. I vy se budete někam posunovat a už to nikdy nebude stejné. Stačí, když přijmete, že změny k životu patří.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Jste šťastní, když kolem sebe máte spoustu lidí. Bojíte se, že v budoucnu zůstanete úplně sami. Ostatní vás opustí nebo umřou a vy už nebudete mít nikoho. To je vaše největší noční můra, která se však dost možná ve stáří naplní. Přijměte to.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Bojíte se, že se v budoucnu nedokážete přizpůsobit zrychlené době. Máte obavy, že přijdete o peníze, nebudete schopní platit účty, zdravotní výlohy a bydlení. V podstatě se děsíte toho, že někdy skončíte na ulici. Žít celý život ve strachu z něčeho, co se možná nestane, není zrovna pro lidskou psychiku zdravé.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Máte strach, že v budoucnu onemocníte. Staří lidé trpí na vážnější nemoci. Rakovina pro vás představuje noční můru. Moc dobře si uvědomujete, že stáří je nevyhnutelné a spolu s ním i některé choroby.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Bojíte se, že postupem času přijdete o rozum. Děsíte se toho, že vaše paměť začne ztrácet svoji vitalitu a vy začnete pomalu zapomínat. Máte strach, že ve stáří budete nemocní natolik, že už nepoznáte ani svoje vlastní děti. Raději byste měli nemocné tělo než mozek.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Bojíte se, že se jednou přestanete radovat ze života. Nemoct se na nic těšit ve vás vyvolává úzkost. Máte strach, že si všechno pomalu odžijete a už nebude mít v životě co zažívat.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Obáváte se, že nastane konec světa. Citlivě vnímáte přírodní katastrofy spojené s globálním oteplováním. Strach vám způsobují i mezinárodní konflikty. Obáváte se, že může nastat vyhlazovací válka. Náš svět nevnímáte jako bezpečné místo pro výchovu svých dětí. Bojíte se, že ještě během vašeho života se stane nějaká katastrofa.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Pociťujete podobný strach jako Kozoroh. S tím rozdílem, že se nebojíte ozbrojených konfliktů, ale přírodních katastrof. V hlavě vám občas naskakují myšlenky, že naši planetu smete meteorit nebo moře zaplaví celé lidstvo. Máte respekt z přírody.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Na budoucnosti nesnášíte nejistotu. Potřebujete se mít neustále o co opřít. Jste tím tak posedlí, že byste nejraději věděli i datum své smrti. Chcete si totiž všechno rozplánovat. Pokud vám plán něco naruší, úplně vás to vykolejí.