Celeste Buckingham chystá klip – narozeninový dárek s Majkem Spiritem

Redakce

Zpěvačka Celeste Buckingham chystá s Majkem Spiritem další společnou písničku I Was Wrong. Chce tím nastoupit na první společný úspěšný singl Já a ty z loňského roku.

Duet I Was Wrong zazní poprvé živě 31. května na velkém narozeninovém dvoukoncertu Majka a Celeste v bratislavské Refinery Gallery.

K písničce vznikl i klip, který se natáčel v Kalifornii v oblastech Santa Monica, Venice, Malibu a Downtown Los Angeles. "Natáčení s Celeste mělo super atmosféru, přestože bylo fyzicky náročné. Bylo tam mnoho komplikovaných scén, na poušti ve velkých vedrech nebo naopak ve studeném Pacifiku. Byl jsem překvapen, jaká byla Celeste statečná,“ říká Majk.

"Byl to úžasný zážitek. Nejtěžší byly pro nás náhlé změny počasí. Jeden den bylo velmi horko a natáčeli jsme na poušti, další den byla zase zima a natáčeli jsme v oceánu. Já i Majk jsme do toho ale dali všechno,“ dodává Celeste.

Jelikož singl je Majkovým dárkem k Celestiným osmnáctinám, které zpěvačka oslaví 3. května, zazní právě v ten den poprvé ve slovenské premiéře na vlnách Rádia Expres, v české premiéře si ji budou moci fanoušci naladit na vlnách rádia Evropa 2. (sli)