Celeste Buckingham představuje americkou desku Where I Belong

Redakce

Slovenská zpěvačkaCeleste Buckingham vydává své druhé sólové album Where I Belong. Čerstvá držitelka ocenění MTV EMA – Best Czech/Slovak Act pokřtí svou novou studiovku na speciálním vánočním koncertě v Bratislavě, křtít se bude také 6. prosince v pražském Jazz Docku.

Poslechněte si Celeste v Youradiu

Nová deska je prý dokonalým odrazem životní změny, kterou Celeste absolvovala v průběhu uplynulého roku. Zatímco první deska Don’t Look Back vznikala v čistě slovenské produkci studia Littlebeat, letošní deska obsahuje skladby, které zěpvačka napsala s různými skladateli a producenty z USA, Velké Británie i Slovenska.

"Where I Belong je sbírka písní, které jsem napsala a nahrála za poslední dva roky, během nichž se v mém životě tak hodně změnilo. Měla jsem možnost pracovat se známými hudebníky nejen ze Slovenska, ukončila jsem střední školu, začala chodit na univerzitu, přestěhovala se do USA, neustále cestovala zpět do Evropy a oslavila jsem osmnácté narozeniny. Po tom všem se občas na okamžik zastavím a přemýšlím, kde jsem a kam směřuji."

Nové album obsahuje osm nových skladeb včetně aktuálního singlu Crushin‘ My Fairytale. Nechybí ani písně Never Be You, GoneI Was Wrong, které vznikly po vydání desky Don’t Look Back. Jako bonusový song na něm fanoušci najdou i megahit Run Run Run. (kač)