SuperStar bude moderovat Leoš Mareš s Tinou

Redakce

Druhou řadu talentové soutěže Česko Slovenská SuperStar bude opět moderovat Leoš Mareš, tentokrát se slovenskou zpěvačkou Tinou. Ta nahradí předchozí moderátorku Adelu Banášovou. "Moc se na ni těším, je to skvělá holka,“ řekl Mareš. "Ani ve snu by mě nenapadlo, že by někdo někdy spojil moje jméno s moderátorským postem v SuperStar, o to víc si vážím takové nabídky," dodala Tina. Zpěvačka je podle pořádajích televizí Nova a Markíza stejně jako Adela atraktivní a pohotová žena se smyslem pro humor a sebeironii. Tině je 26 let, letos získala druhé místo v kategorii zpěvačka v hudebních cenách Slávik 2010.
V porotě tentokrát zasednou textařka Gabriela Osvaldová, slovenský zpěvák Pavol Habera, slovenský rapper Rytmus a zpěvačka Helena Zeťová.
Porotci i s Marešem a Tinou se poprvé sejdou v sobotu v Brně, kde se uskuteční první ze soutěžních castingů. Další nábory se odehrají 18. prosince v Bratislavě a 9. ledna 2011 v Košicích. Poslední šanci zapojit se do soutěže budou mít uchazeči 15. ledna v Praze. Do soutěže se zatím přihlásilo 10 tisíc lidí, o premiérovou řadu projevilo zájem 11 575 uchazečů. Vítězem úvodního ročníku se stal Martin Chodúr, který získal roční televizní smlouvu kontrakt v hodnotě asi 2,6 milionu korun. (sli)

Poslechněte si Martina Chodúra