Četli jste si někdy příbalové informace u kondomů? Ne? Tak to se fakt pobavíte!

Lucie Bryndová

Mysleli jste si, že můžete najít v příbalových informacích jenom nudné řeči? Tak to jste vedle. Sice ne všichni výrobci kondomů jsou tak kreativní, ale jedna značka si dala s popisem výroby a návodem k použití fakt záležet. Jejich kreativci udělali z kondomů skutečné osobnosti.

S používáním kondomů má zkušenosti asi každý. Při jejich koupi obvykle sledujete, jakou mají příchuť, velikost, typ lubrikace nebo účinek. Příbalový leták si čte ale málokdo. Možná jste se na něj podívali před první sexuální zkušeností, abyste věděli, „jak na to“. To bylo asi tak všechno.

A tady jsou ukázky jednotlivých bodů, které v příbalovém letáku najdete:

  • „Výroba kondomů začíná na stromě nebo lépe řečeno na kaučukové plantáži. Za svítání se kůra kaučukovníku obratně nařízne a do sběrné nádobky z kokosu odkape jemné bílé mléko. Přírodní latex je na světě.“ Jestli to dělají fakt za svítání, to nevíme, ale příběh to není špatný, ne?
  • Abyste měli jistotu, že se vám při sexu nestane žádná nehoda, kondomy prochází náročným testováním: „Testování kvality je náročný proces, který přežijí jen ty nejlepší kusy. Používáme silné elektrické výboje, extrémní nafukování, natahování i test izolačních vlastností. Tak kondomy splňují ty nejnáročnější požadavky mezinárodní normy ISO 4047. Vše pozorně střeží naši manažeři kvality a nekompromisní auditor.“
  • Předtím, než jdou kondomy do prodeje, prochází další důležitou částí výroby – tou je vytvoření specifického osobitého charakteru. „Předtím, než kondom úspěšně absolvuje zkoušku z dospělosti, dáme každému kousku pomocí aromat a lubrikace jeho specifický osobitý charakter. Celé kondomové dílo se hygienicky zataví do vzduchotěsné fólie a vydá se na cestu přes regály a košíky, připraveno na svoje velké finále. Rolování zdar.“ Tak to vidíte sami, i kondomy musí udělat „maturitu“.
  • Užijte si rolování: V odstavci Jak na věc se dozvíte, jak kondom správně nasadit a jak s ním zacházet po styku. Za zmínku ale jistě stojí důležitá informace, abyste kondom nasazovali vždy na ztopořený penis… Ruku na srdce, zkoušeli jste to i jinak?
  • V návodu k použití taky najdete informaci, že si máte před a po ukončení pohlavního styku omýt ruce a pohlavní orgány vodou. Tak, děti, naběhněte hezky k umyvadlu nebo do sprchy, omyjte si pohlavní orgány a hurá na věc!

Témata:, ,