Chcete být pro svého přítele nejlepší partnerkou, jakou kdy měl? Zjistěte, jak na to

Eva Vogelová

Milujete svého partnera a nejraději byste mu snesla modré z nebe? Chcete, aby se s vámi cítil ve vztahu dobře? V tom případě si přečtěte následující rady. Možná pro vás nebude jednoduché se jimi řídit, ale můžete se o to alespoň pokusit.

Nechoďte kolem horké kaše, buďte otevřená

Muži nemají rádi, když ženy chodí kolem horké kaše. Nechápou, proč jim předávají informace v náznacích. Většinou vůbec neporozumí, o co ženám vlastně jde. Pokud svému příteli chcete něco sdělit, musíte mu to říct narovinu. Když to neuděláte, nemůžete se divit, že vaše myšlenkové pochody nepochopil. Muži nemají rádi ani zastírání a lži. Cení si upřímnosti. Komunikujte se svým partnerem otevřeně, uděláte mu tím radost.

Dopřejte mu svobodu

Muži nemají rádi, když je jejich partnerky svazují (pokud to není v sexu). Pokud svého partnera nenecháte svobodně dýchat, nebude s vámi spokojený. Muži většinou nechtějí se svými přítelkyněmi trávit dvacet čtyři hodin denně, potřebují si od nich odpočinout. Dopřejte svému partnerovi klid. Někdy si potřebuje zajít popovídat s kamarády do hospody nebo se soustředit na své koníčky. Nedělejte scény, když přijde domů pozdě. Dejte mu svobodu, kterou potřebuje.

Mějte vlastní koníčky

Váš partner se nebude chtít vzdát svých koníčků kvůli vám a neměla byste to dělat ani vy. Soustřeďte se na svůj život. Dělejte, co vás naplňuje, a neohlížejte neustále na potřeby svého protějšku. Když budete naplněné a šťastné, bude to mít vliv i na vašeho partnera – bude s vámi chtít trávit svůj čas mnohem raději.

Motivujte ho a podporujte

Muži potřebují mít vedle sebe milující ženy, které je budou podporovat v tom, co dělají. Pokud má váš přítel nějaké sny a cíle, mohla byste mu pomoci jich dosáhnout. Když se bude chtít váš partner na své cestě vzdát, povzbuzujte ho, aby pokračoval dál. Možná se bude v něčem cítit nejistý. V tom případě mu dodejte sebevědomí. Podržte ho nad vodou v těžkých chvílích. Za vaši láskyplnou pomoc vás bude milovat. Lepší ženu by si nemohl přát. Pochopitelně by pak bylo hezké, kdyby vám podporu opětoval. Vzájemná pomoc udělá váš život šťastnější a stabilnější.

Nevyhýbejte se sexu

Většina mužů potřebuje mít v dlouhodobém vztahu sex, jinak svým ženám utečou za jinou. Intimní blízkost je pro fungující vztah důležitá. Pokud se vám něco, co spolu běžně děláte v posteli, nelíbí, upřímně mu to řekněte. Neměl by se na vás naštvat, patrně bude rád, že jste upřímná. Vyslechne vás a bude se snažit vašim požadavkům vyhovět. Hlavně se nevymlouvejte, že vás bolí hlava, raději upřímně řekněte, proč právě v danou chvíli nechcete mít sex.