Chcete sexy tělo jako má modelka Izabel Goulart? Tady je 7 cviků, díky kterým se vám to povede

Redakce

Modelka značky Victoria´s Secret Izabel Goulart (30) se pyšní dokonalou postavou, kterou jí může závidět celý svět. Nutno dodat, že na svém těle také pořádně maká, což můžete sledovat i na jejích sociálních sítích, kde vystavuje nejrůznější videa a fotografie, které se pro mnohé mohou stát inspirací. Nikdo z nás si asi nenajde čas na to makat několik hodin denně v posilovně, ale můžeme vyzkoušet těchto pár cviků, ne? Tak hurá na to!

  1. Skákání přes švihadlo

Mnoho lidí tvrdí, že skákání přes švihadlo je skvělým způsobem, jak se zbavit tukových buněk. Zároveň je to prý dobré i pro náš mozek, který se během skákání skvěle prokrví. Tuhle aktivitu si oblíbila i Iza, a když to dělá ona, měli bychom to také zkusit. Nejen, že přitom spálíte spoustu kalorií, ale ještě posilujete celé tělo.

  1. TRX

TRX je cvičení, během kterého se používá vlastní tělesná hmotnost a gravitace. V poslední době je velmi oblíbené i u nás. Můžete zajít dokonce i na lekce, kde budete cvičit podle trenéra / ky. Pokud však chcete zkusit nějaké cviky podle Izy, tak si zajděte někam, kde ho mají volně k dispozici, a pusťte se do toho. Pokud neradi cvičíte ve fitku, můžete si ho pořídit i domů, vyjde asi na tři tisíce korun.

  1. Kickboxing

Kickbox si zamilovalo spoustu modelek a není se čemu divit. Nejen, že se při něm maximálně zpotíte, ale také spálíte spoustu kalorií a posílíte celé tělo.

  1. Klasické cviky

Dalším tajemstvím, proč má Iza tak dokonalé tělo, je to, že hodně cvičí i klasické cviky. Posiluje s činkami, balónem, kolečkem a medicinbalem. Podívejte se sami.

  1. Pilates

Pilates je skvělé cvičení, protože zde posilujete celé tělo, ale takovým jemnějším způsobem. Nebude z vás žádný svalovec nebo kulturista, ale vaše tělo bude pevné a krásné.

  1. Kombinace cviků

Iza velmi často kombinuje cviky a používá mnoho pomůcek. Třeba když dělá kliky, používá činky a kolečko, kterým se přitahuje a posiluje břišní svalstvo. Dělá toho však mnohem víc…

  1. Rekreační aktivity

Samozřejmě není jenom ve fitku, ale ráda se podívá i ven. Baví ji tenis, plavání, bowling, běh a jóga.

Jak je vidět takhle kočka toho dělá opravdu hodně, ale není se čemu divit. Když se věnujete modelingu, jedinou vaší starostí je vypadat skvěle. A ona vypadá přímo fantasticky, no ne?

6 fitnessek, které vám poradí, jaký zdravější drink si na baru objednat. Výčitky mít nebudete…

7 fitness mýtů, kterým musíte přestat věřit