Chcete si zahrát s Rybičkami 48? Zkuste jejich konkurz

Redakce

Pop-punková kapela Rybičky 48 se chystá s novou deskou Tohle je rock´n´roll, vy buzny na turné po českých městech a při té příležitosti vzkazuje: máte kapelu a chcete si s námi zahrát? Dejte nám vědět, třeba to vyjde.  

„Víme, jaký to bylo, když jsme začínali, a jakej byl pro nás svátek zahrát si s nějakou známější kapelou. Proto na každém našem koncertu bude mít možnost zahrát si jedna až dvě kapely,“ oznámily Rybičky na svém Facebooku. Jedinou stanovenou podmínkou pro přihlášku do konkurzu je, aby šlo vždy o mladou kapelu z regionu, kde se kapela zastaví.

Poslechněte si novou desku Rybiček 48 v Youradiu

Talent přihlášených skupin posoudí v prvním kole přímo členové Rybiček 48. Definitivní slovo budou mít ale fanoušci, ti rozhodnou svými hlasy právě na Facebooku Rybiček 48. Zájemci o předkapelu se mohou hlásit přímo na facebookové stránce Rybičky 48 nebo na e-mailu info@rybicky48.cz.

Zajímavostí také je, že Rybičky 48 složili na požádání české futsalové reprezentace její hymnu. Stala se jí "futsalová předělávka" skladby Vstaň, leť, hned teď! z aktuální desky. (sli)

Turné Tohle je rock ´n´roll, vy buzny

7. 3. Letovice – Městské kulturní středisko, 8. 3. Vysoké Mýto – M-klub, 14. 3. Liberec – Bunkr, 15. 3. Kolín –  Staré Lázně, 21. 3. Krnov – Kofola MC, 22. 3. Tišnov – Rockstar café, 25. 3. Praha – Lucerna MB, 28. 3. Valdice, KD, 29. 3. Litovel – MK, 4. 4. Rokycany – Střelnice, 5. 4. Klatovy – MC U košile, 9. 4. Bratislava – Klub Elam, 10. 4. Brno – Fléda, 11. 4. Kopřivnice – Klub Nord, 12. 4. Ostrava – Barrák, 18. 4. Český Krumlov – Fabrička, 19. 4. Cheb – Hell club