GALERIE: Chcete zazářit jak u vody, tak na baru? Pořiďte si body chains a takhle je noste!

Redakce

Léto je plné slunce, barů, párty, festivalů a skvělých drinků či outfitů. Nejen, že si v tomhle krásném slunečném počasí můžete obléct v podstatě cokoli, ale můžete si pohrát i se zdobením svého těla, které je v tomhle období nejvíce vidět.

Vybrali jsme velmi moderní věc, které se říká body chains a jedná se o zdobné řetízky, které obepínají tělo. Jednoduše doplněk, který vás naprosto vyzdvihne. Hodí se nejen k plavkám, ale skoro ke všemu. Věřte, že když si tenhle stylový řetízek vezmete, tak budete za hvězdu. Je to tak sexy!

Řetízky s názvem body chains se staly v poslední době velmi oblíbené a my jsme se rozhodli, že bychom o nich měli také něco napsat. Nejen, že se o tomhle super čuper trendu dozví ti, kteří o tom ještě neslyšeli, ale také se ho naučíte nosit.

Vy, co jste o zdobítku ještě neslyšeli, jedná se o řetízky, které vedou okolo krku a pasu a spojují se přes hrudník. Většina lidí ho nosí k plavkám, ale můžete to vzít v podstatě ke všemu.

Pokud se chystáte na pláž, festival či diskotéku, tak byste na něj neměli zapomenout. Stačí nějaké jednoduché oblečení a řetízek. Z obyčejného outfitu se tak stane top model. Představte si třeba roztrhané kraťasy, krátký top, vršek od plavek, sexy sandálky a krásný řetízek obepínající vaše tělo. S tímhle prostě neuděláte chybu, ať už si to vezmete k čemukoli. Nebojte se ani kombinace s ostatními šperky, ale nezapomeňte na to, že nic se nemá přehánět.

Teď už záleží jen na vás, jestli si ozdobíte tělo v plavkách, šatech, krátkém tričku, krajkové podprsence nebo nějak jinak. Pokud se rádi necháváte inspirovat, tak se nemusíte bát. Nezapomněli jsme ani na spoustu cool obrázků, podle kterých se klidně můžete obléct. Tenhle trend si totiž oblíbilo i mnoho celebrit, mezi které patří Rihanna, Miley Cyrus, Gigi Hadid, Candice, Zendaya a další.

Proč se plus size vloggerka obléká do oblečků Disney princezen?

Galerie: Toto je nejkrásnější muž planety