Chlapci z Tokio Hotel si ke dvacátinám přejí kafíčko a dortíček


Oblíbená emo rocková chlapecká skupina Tokio Hotel dospívá. Dvojčata Tom a Bill Kaulitzovi totiž v úterý 1. září oslaví 20. narozeniny. Německý band tak přestane být kapelou chlapců, upozorňuje agentura DPA. Věk tahounů kapely se prý už projevuje - dvojčata Kaulitzova poskytují rozumné a "dospělé" rozhovory  a obdrželi pozvání do oblíbené show německé televizní hvězdy Thomase Gottschalka Vsaďte se, že...

Mladičké fandy kapely Tokio Hotel možná překvapí, že jedn z frontmanů, Bill Kaulitz, by chtěl k narozeninám posezení u kávy se šlehačkovými dortíky. "A super by bylo, kdyby už nám všem bylo přes šedesát," prohlásil zpěvák v rozhovoru pro nedělník Welt am Sonntag. Také kytarista skupiny, jeho bratr Tom, se rád baví o důchodcích. "S tak starými lidmi se totiž dá mluvit úplně jinak. Přemýšlejí už o úplně odlišných věcech." Jeho myšlenkám se prý nemáme co divit. "Vždycky jsem se cítil starší, než jsem byl," tvrdí Bill.

Jídlo jim nakupují asistenti. A bubeníkovi dali v hospodě půllitrem přes hlavu
Chlapsky se kapela staví také ke vztahům. Basák Georg má přítelkyni "už" půl roku a je na to pyšný.  "Připadá mi trapné, když se chlapecké skupiny pokoušejí utajit své vztahy, protože chtějí, aby si fanynky pořád kupovaly jejich CD. Je to úplně směšné," řekl Bill jednomu neměckému internetovému radiu . Dodal, že považuje spíše za smutné, že zatím má přítelkyni jen jeden ze čtyřčlenné chlapecké skupiny. Důvod? Málo příležitostí se zamilovat. "My prostě nemůžeme jen tak jít do kina nebo vyrazit ven," říká. Asistenti jim proto vyřizují i nákupy (občas prý koupí špatný jogurt) a oblečení si kupují přes internet. "Je to nuda," tvrdí Bill. "Jednou jsme si ale takhle uprostřed noci vyrazili v USA do oddělení hraček v supermarketu a nakoupili jsme toho mraky. Dětské pistole na šipky a auta na dálkové ovládání," líčil Tom v listu Welt am Sonntag.
Tokio Hotel už poznal odvrácenou stranu slávy. Na jaře prasklo, že hudebníci byli dlouhodobě oběťmi stalkingu, nebezpečného obtěžování, kvůli kterému se museli vícekrát stěhovat. Do novinových titulků se dostal i bubeník Gustav Schäfer, když loni v listopadu zavinil Magdeburgu nehodu, při níž se zranil on i jeho dva spolujezdci. A v červenci mu na diskotéce rozbili pivní půllitr o hlavu.
    
Tokio Hotel chystají v současné době další čadovou desku s názvem Humanoid. Klip ke skladně Automatic si můžete pustit na webu MTV.

Poslechněte si Tokio Hotel

http://www.youtube.com/watch?v=j3aIBrGfVw0

Témata:,