Christina Aguilera se znovu opila tam, kde ji potrestali

Redakce

Jen tři dny poté, co ji policie zatkla za to, že se opila do němoty, popíjela Christina Aguilera (30) ve stejném podniku. Spolu s pětadvacetiletým přítelem Mattem Rutlerem si opět vyrazila do losangeleského klubu Osteria Mozza, poblíž kterého policie zastavila 1. března jejich vůz. Na Kouli: Christina Aguilera pila na veřejnosti…

"Chovala se, jako kdyby se nikdy nic nestalo. Když jim obsluha nabídla zákusek, chtěli víc vína. Christina měla naváto," řekl portálu Usmagazine.com jeden z přítomných. "Mělo ji to poučit, ale nepoučilo. Nemyslí si, že je to s ní tak zlé. Jenomže vždyť ona se opíjí skoro každou noc," dodal.

David Rutler, otec přítele zpěvačky, v rozhovoru pro magazín Radaronline.com řekl, že se sice o svého syna obává, nemyslí si ale, že by měl s alkoholem problémy. "Je sice hloupé, že se mu dějí takové věci, ale to se přeci může stát každému. Navíc nepil moc, policie mu naměřila jen malinko nad limit. Nebyl opilý," zastával se Rutler starší svého syna, který v onen inkriminovaný večer řídil. (sli)