Čím byste se podle horoskopu měli pochlubit před tím, koho chcete sbalit

Pavla Gabrhelíková

Každý máme silné a slabé stránky. Abychom někoho zaujali, hodí se nejdřív vyrukovat s tou první skupinkou. Jaké jsou ty vaše?

 • Beran. Na vás je nejvíce přitažlivá odvaha. Proto se nebojte vyrukovat s příběhy, ve kterých se projevila a vy jste vyhráli. Samozřejmě nedoporučujeme to přehánět. Ale nebojte se projevit jako odvážní a nezávislí jedinci. Je to pro vás přirozené, takže to bude působit dobře.
 • Býk. Vaší nejsilnější stránkou je trpělivost. Málokdo dokáže tak dlouho vytrvat i přesto, že se třeba ocitá v nějaké těžké životní situaci. Lidé na vás milují to, že vás nic nepřiměje sejít z vaší cesty. To je totiž v dnešní době velmi neobvyklá a cenná vlastnost.
 • Blíženec. Nebojte se vypustit na povrch svou nakažlivou pozitivní energii! Přitahuje k vám totiž všechny ty unavené duše, které touží po pořádné akci. Buďte prostě tak okouzlující, jak jen dokážete, a ono to všechno přijde samo. V tomhle ohledu o Blížence opravdu nemáme obavy… Těžší spíš bude si svou drahou polovičku udržet.
 • Rak. Jste citliví a hlubokomyslní. Komu se to nelíbí, nevydrží s vámi ani hodinu. Proto vyložte karty na stůl a nebojte se přiznat, že pláčete u Chcete mě a zajímáte se o svou ekologickou stopu. Vaše dojemná přecitlivělost a roztomilý pocit zodpovědnosti si zamiluje každý, kdo má na to zažít lásku se vším všudy.
 • Lev. Na vás Lvech je neúžasnější to, že vidíte světlo i v té nejtemnější tmě. Vaše neochvějná víra je nesmírně přitažlivá a ukazuje, že máte srdce na pravém místě. A když jde navíc o lví srdce, nelze odolat.
 • Panna. Vaši příznivci nejvíce oceňují váš racionální náhled na věc. Jste inteligentní a největší zábava je, pustit se s vámi do smysluplné debaty. Nehádáte se, jste vtipní a dokážete nabídnout zcela novou perspektivu. Váš objekt touhy z vás nebude moct spustit oči!
 • Váhy. Představte svou milující a charismatickou stránku, která čerpá z vašeho silného smyslu pro spravedlnost. Jste schopni se kdykoliv postavit za cokoliv, v co věříte, a vášnivě to obhajovat. Ukažte, že stejnou energii dokážete vložit i do vztahu a protějšek bude prosit o další rande!
 • Štír. Jste velmi vášnivé znamení a o partnery proto většinou nemáte nouzi. Pokud ale stojíte o vztah, zkuste svoje invazivní balící techniky držet na uzdě a projevit vášeň jinak, třeba ve vztahu k práci nebo koníčkům.
 • Střelec. Humor je jedna z nejpřitažlivějších vlastností vůbec a vy ho máte na rozdávání! Dostaňte ze sebe to nejlepší! Ale dejte si pozor na nevhodné a urážlivé vtípky. Vaši přátelé možná ví, že to tak nemyslíte, ale nová potenciální známost by vás mohla mít za hulváta.
 • Kozoroh. Umíte dodržet slovo a rychle se rozhodovat. Jste zodpovědní a starostliví, což druzí velmi oceňují. Ukažte, jak skvělý je život po vašem boku, a váš objekt touhy vám bude zobat z ruky!
 • Vodnář. Na vás si musí každý zamilovat ten svobodomyslný a bezstarostný přístup k životu! Zatímco celý svět vyšiluje, vy máte svůj vlastní vnitřní svět, ze kterého jen tak nevystrčíte nos. Vezměte do něj protejšek s sebou a už nebude chtít zpět! Vaše síla je ve vaší originalitě.
 • Ryby. Jste velmi inspirující. Malíř, který do dnes maloval jen do šuplíku, bude za rok po vašem boku vystavovat v Národní galerii. Díky své vrozené empatii dokážete lidi popostrčit kupředu a přimět je, aby se měli rádi. Nebojte se to projevit.