Čím jste výjimeční? Prozradí to znamení zvěrokruhu

Eva Vogelová

Máte pocit, že v ničem nevynikáte? Vaše okolí to možná vnímá trochu jinak. Znamení zvěrokruhu vám poví, v čem tkví vaše originalita.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Věci, které vás baví, děláte s opravdovou touhou a vášní. Vkládáte do nich všechno a díky tomu většinou uspějete. Vaše okolí vás za to velmi obdivuje. Někteří vám dokonce i tajně závidí, ale najevo to raději nedají.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Když se do něčeho pustíte, většinou v tom vytrváte. Život vám hází klacky pod nohy, ale vy si nedovolíte něco nedokončit. V tom, co děláte, jste velmi poctiví. Většinou v sobě najdete sílu, abyste vytrvali až do konce.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Jste přirozeně zvídaví. O věcech, které vás zajímají, se snažíte dozvědět co nejvíce. Neděláte to jen proto, že musíte, ale vy opravdu chcete. Vaše zvědavost vás jednou může dovést k velkým příležitostem.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Jste velmi empatičtí. Se zájmem rádi vyslechnete problémy ostatních lidí. Dokážete se vžít do jejich situace a občas se jim snažíte i pomáhat. Mít vás za kamaráda je skvělé.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Máte rádi společnost a ještě raději jste v jejím středu. Baví vás lidi řídit a rozkazovat jim. Navzdory tomu všemu ostatním důvěřujete. Když se vám někdo jeví jako důvěryhodný člověk, aniž byste ho dobře znali, věříte mu. Některé lidi tím překvapujete a díky tomu se vám snadněji otevírají.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Když potkáte někoho, o kom si myslíte, že je pro vás ten pravý, rozhodnete se s ním strávit celý zbytek svého života. Vrhnete se do nového vztahu po hlavě bez promyšlení. Jste odhodláni zasvětit svůj život i člověku, kterého téměř neznáte. Moc lidí to neumí, protože uvažují nad následky. V lásce by se však občas mělo zariskovat a přesně to vy děláte.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

S vámi se člověk moc nenudí. Máte specifický smysl pro humor. Když někoho rozesmějete, máte z toho velkou radost. Občas váš humor může znít trochu lacině, ale ostatní vám to odpustí, protože svojí veselostí dokážete ostatní snadno nakazit.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Jste věrní a neplatí to jen o vztahu k osobě, kterou milujete. Pravděpodobně nikdy byste nedokázali žádným způsobem podvést své blízké, které máte rádi. Lidé vás obdivují za vaši čestnost a věrnost.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Optimismus je vaše druhé jméno. Občas se dostáváte do situací, které pro vás nejsou jednoduché, ale zůstáváte pozitivní. Snažíte se ve všem hledat to dobré. Kdyby vám někdo uřízl ruku, byli byste asi vděční za to, že máte ještě druhou.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Dodržujete všechny závazky. Pokud se s někým vezmete, máte v úmyslu s ním být navždy. Vaše manželství nemusí být zrovna růžové, ale vy jste se k němu zavázali, takže z něj neutečete. Máte tendenci se chovat takto zodpovědně i v jiných oblastech života.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Máte chvíle, kdy se cítíte opravdu svobodní. Někdy cítíte, že můžete v životě dělat cokoliv. Díky vaší odvaze můžete zkoušet nové věci. Dokážete tím inspirovat i ostatní a dodat jim odvahu, aby dělali to samé.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Jste velmi kreativní. Dokážete vidět inspiraci všude. Stačí se jí jen oddat. Projděte se po městě a pozorujte, co se děje kolem vás. Když se tomu otevřete, můžete vytvářet různé kreativní činnosti, které vám obohatí život.