Čím si komplikujete život podle měsíce narození?

Eva Vogelová

Život sám o sobě není jednoduchý, ale vy si ho svým jednáním ještě komplikujete. Možná si ani dostatečně neuvědomujete, čím si ho ztěžujete... Měsíc vašeho narození vám prozradí více.

Leden

Držíte se vzadu kvůli svému strachu. Bojíte se vystoupit ze své komfortní zóny a udělat první krok. Možná byste se rádi rozvíjeli, učili nové věci, změnili zaměstnání nebo rozešli s protějškem. Nemáte na to však dost odvahy. Pokud byste ji sebrali a udělali, co si přejete, žilo by se vám lépe.

Únor

Ohlížíte se za minulostí. Často se do ní v myšlenkách vracíte. Něco se vám nevyvedlo a myslíte si, že se to bude opakovat. Události, které se vám v minulosti staly, vás silně ovlivňují v přítomnosti.

Březen

Poměrně snadno si dokážete k ostatním vybudovat důvěru. Většinou nepřemýšlíte nad tím, že by to s vámi někdo myslel zle. Některým lidem kolem sebe se dokážete otevřít, ale neuvažujete nad tím, jaké to pro vás může mít následky. Obklopují vás lidé, kteří z vás vědomě vysávají energii.

Duben

Kladete na sebe vysoké nároky. Neradujete se z toho, že máte úspěch, protože chcete víc. Nejste se sebou spokojení. Máte vysoké cíle, toužíte po dokonalosti, což vás vyčerpává. Každý člověk má své limity, které by neměl překračovat.

Květen

Nechcete být sobečtí. Neradi někoho zklamáváte. Snažíte se dělat vše, co ostatním na očích vidíte. Když vás někdo požádá o pomoc, většinou napnete všechny síly, abyste mu pomohli. V prvé řadě myslíte na ostatní a pak na sebe.

Červen

Máte strach, že ztratíte to, co máte. Nechcete snižovat svůj životní standart. Bojíte se udělat cokoliv, kvůli čemu byste o něj mohli přijít. Pokud si založíte rodinu, pravděpodobně přijdete o spoustu peněz a volný čas. Nepřemýšlíte však nad tím, jaká pozitiva by vám to mohlo přinést.

Červenec

Trápíte se nad starými ranami. Možná vám někdo ublížil nebo jste udělali něco, čeho dodneška litujete. Brzdí vás to, občas kvůli tomu máte špatnou náladu. Nemá smysl na to myslet, protože to nemůžete vzít zpět.

Srpen

Neustále myslíte na starosti, které musíte řešit. Plánujete, co všechno další týdny budete muset zvládnout. Během toho všeho jste se zapomněli občas i radovat ze života. Když máte na sebe chvíli čas, většinou stejně nedokážete odpočívat. Své myšlenky přesouváte k povinnostem a starostem, i když zrovna nemusíte.

Září

V průběhu svého života máte neustále tendenci se srovnávat s ostatními lidmi. Snižujete si tím sebevědomí, protože máte potřebu se porovnávat hlavně s těmi úspěšnějšími. Uvědomte si, že každý člověk měl trochu jinou startovní čáru, vyrůstal v jiných životních podmínkách… Nemůžete srovnávat jablka s hruškami.

Říjen

Uzavíráte se před lidmi. Bojíte se, že vám ublíží. Máte strach, že když si je pustíte moc k tělu, jednou vás opustí. Bolest ke vztahům patří. Pokud se před nimi budete neustále bránit, nepoznáte ani radost, kterou vám mohou přinést.

Listopad

Některé věci vnímáte negativně. Nejste schopní v nich vidět světlé stránky. Často si před ostatními na něco stěžujete. Nedokážete se problémům postavit čelem, často o nich jen mluvíte.

Prosinec

Lidé dělají chyby, ale vy jim většinou nedokážete odpouštět. Těžko se vyrovnáváte s některými záležitostmi, které vám provedli. Každý si zaslouží šanci na vlastní nápravu. Když ostatním odpustíte, budete se cítit lépe, protože v sobě nebudete držet staré křivdy.