Co budete muset akceptovat u svého partnera, když s ním chcete žít? Prozradí to jeho znamení zvěrokruhu

Eva Vogelová

Berete vztah se svým partnerem vážně a chcete s ním žít? V tom případě k němu budete muset být trochu shovívaní, protože všichni mají své mouchy. Horoskop vám prozradí, co na něm budete muset tolerovat.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

U Berana si musíte zvyknout na to, že bude chtít mít vždy pravdu. Bude neúnavně hledat způsoby, jak dosáhnout toho, aby byl vždy v právu. Pochopitelně se někdy bude mýlit, ale nedokáže to přiznat. Pokud budete chtít mít klid a nerozpoutat velkou hádku, raději se s ním nepřete.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Býk je občas nepředvídatelný. Na některé věci a situace nahlíží svojí vlastní optikou. Dokud ho úplně nepoznáte, nikdy nebudete vědět, jaký na danou věc bude mít názor. Možná vás poměrně často bude udivovat, musíte si na to zvyknout.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Blíženci mají tolik skvělých vlastností, ale jejich ego je občas zaslepuje. Dokáží se poměrně snadno rozzlobit, když jim jejich nejbližší odmítají splnit určité touhy či přání nebo je neakceptují.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Raci mají svoje emocionální chvilky. Občas na některé situace reagují nepřiměřeně. Někdy mohou mít kvůli malému problému záchvat vzteku. Nebojujte s nimi, zachovejte klid a nechte je prožít jejich emoční epizodu.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Vyrovnaný a fungující vztah spočívá často v komunikaci. Partneři si upřímně sdělí, co jim navzájem na sobě vadí a snaží se mezi sebou dělat kompromisy, aby to mezi nimi fungovalo. Se Lvem to bude trochu problém, protože nedokáže přijímat kritiku. Budete se muset smířit s tím, že když se vám na něm něco nebude líbit a budete mu to chtít říct, nepřijme to.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Panny v sobě často dusí své názory a emoce, protože se chtějí zalíbit ostatním. Na úkor druhých sami sebe zanedbávají. Pokud v sobě něco potlačují dlouho, chovají se někdy iracionálně a nervózně. Díky tomu poznáte, že se s nimi něco děje.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Váhy mají na svého životního partnera vysoké nároky. Vyžadují ve vztahu romantiku, krásu, ochotu, porozumění, respekt, péči a milé zacházení. Jednoduše chtějí, abyste se jim celí rozdali, což není zrovna málo. Pokud je ale budete opravdu milovat, zvládnete to.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Štír bude vždy potřebovat o něco více, než mu budete schopní dát. Dokáže svého partnera hluboce milovat. Neustále po vás bude požadovat ujištění, že ho skutečně milujete. Nebude pro vás jednoduché neustále vymýšlet způsoby, jak Štírovi dávat najevo svoji lásku.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Není to tak, že by se Střelci nemohli s nikým vázat, ale vyžadují ve vztahu větší svobodu. Často plánují nové věci, které jim seberou hodně času. Mají dobrodružnou povahu, která jim nedovoluje zůstat dlouho na jednom místě.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Kozoroh je nejšťastnější, když ví, na čem je. Musí vědět, kam vztah s vámi bude směřovat, potřebuje mít jistotu. Tento způsob fungování vztahu je poněkud křečovitý, ale nedá se nic dělat, budete si na to muset zvyknout.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

U Vodnáře nebudete vždy na první místě. Dokáže vás milovat a záleží mu na vás, ale občas pro něj bude důležitější práce nebo rodina. Pokud se s tím nedokážete vyrovnat, není to pro vás vhodný partner.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Ryby příliš věří svým pocitům. Když o vás budou mít pochybnosti, začnou hned jednat. Nezeptají se vás na nic a rovnou vám něco vyčtou. Někdy vás mohou z něčeho obvinit, aniž by měly nějaký důkaz. Usvědčí vás jen na základě svých pocitů. Bude docela pracné jim omyl vyvracet.