Co byste měli vědět o Blížencích předtím, než s nimi začnete randit

Eva Vogelová

Zamilovali jste se do člověka ve znamení Blíženců a plánujete s ním randit? Zjistěte něco o jeho povaze, abyste později nebyli překvapení tím, jak se chová.

  1. Jsou vášniví

Vášeň k Blížencům neodmyslitelně patří. Umí si život náležitě užívat. Chtějí být neustále aktivní. Rádi jezdí na výlety, poslouchají muziku a baví se na různých akcích. Rozhodně nechtějí sedět doma a nechávat si protékat život mezi prsty. Vztah s nimi je jako velmi pestrý muzikál. Když neprožívají v životě dobrodružství, nudí se. Pokud s nimi plánujete randit, užijete si to. Nesmíte být zdrženliví. S člověkem, který si po práci či škole lehne na kanape, randit nechtějí.

  1. Jsou kreativitní

Blíženci jsou velmi kreativní osobnosti. Musí je k tomu však někdo postrčit. Sami od sebe si málokdy začnou malovat, číst knihu, hrát na klavír nebo psát příběhy. V prvé řadě myslí na to, aby měli hotovou práci, čistou domácnost a zařízené potřebné záležitosti. Musíte je motivovat k tomu, aby se začali věnovat i kreativním činnostem. Donuťte je, aby si na ně našli čas. Po nějaké době vám jistě poděkují, protože to bude pro ně relaxační činnost, která jim z dlouhodobého hlediska zlepší život.

  1. Neberou si servítky

Blíženci vám většinou řeknou, co mají na srdci. Ze začátku vás to možná může vyděsit, ale později si toho budete vážit. Nikdy nebudete muset přemýšlet nad tím, jak se cítí a co mají za lubem. Ve většině případů vám to řeknou dřív, než se jich na to stihnete zeptat. Blíženci jsou pravdomluvní. Platí pro ně přísloví, co na srdci, to na jazyku. Problém nastává tehdy, když potřebují, aby jejich emoce šly ven. V tom případě vás jimi zavalí. Nestihnete ani nic říct. Někdy můžete dostat vyhubováno i za to, co jste neudělali.

  1. Rádi se obklopují přáteli

Blíženci mají svůj společenský okruh, kterého se drží. Rádi s přáteli jezdí na výlety nebo chodí na party. Ideální způsob trávení večera pro Blížence je vzít své blízké na večeři a dobře se s nimi pobavit. Pokud s nimi budete chodit, budete se muset seznámit i s okruhem jejich přátel a občas s nimi chodit ven. Rádi si s ostatními povídají. Moc si nerozumí s lidmi, kteří nejsou moc upovídaní.

  1. Nemohou chodit s někým, kdo je bude nudit

Pokud chcete Blížence uchvátit, bavte je. Nevydrží dlouho ve vztahu s člověkem, který se neumí bavit a užívat si života. Nuda je pro ně sprosté slovo. Musíte neustále vymýšlet něco, čím byste Blížence zabavili. Sdílejte s nimi nové aktivity a cestujte.

  1. Nechávají ovládat svými emocemi

Blíženci se snadno naštvou. Když na ně přijde záchvat vzteku, rozhodně nešetří nadávkami a sprostými slovy. Stačí chvíli počkat a emoční bouře je přejde. Často jednají v afektu a řeknou věci, kterých později litují. V takových chvílích vytrvejte a nehádejte se s nimi. Ignorujte je. Poměrně rychle je záchvat vzteku přejde. Když uvidí, že jim nevěnujete pozornost, po chvíli se zklidní. Pokud s nimi chcete chodit, na jejich emoční bouře si musíte zvyknout.