Co byste neměli dělat na prvním rande podle svého znamení zvěrokruhu?

Eva Vogelová

Na prvním rande byste si měli dát pozor na to, jak se chováte, abyste se neztrapnili a potenciální partner před vámi neutekl. Jak se nechovat na schůzce, vám poradí horoskop.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Vyhněte všemu, co je spojené s intimitou. Lidé, kteří touží po dlouhodobém vztahu, většinou nechtějí hned na prvním rande řešit, co mají rádi v posteli. Neměli byste se toho druhého ani hned vtíravě dotýkat.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Nemluvte o svém bývalém partnerovi. Možná jste během rozchodu zažili peklo, ale rozhodně byste to neměli říkat člověku, kterého sotva znáte. Tím byste toho člověka od sebe akorát odradili. Na debaty o bývalých láskách bude později času dost.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Když jste s někým na rande, nezírejte do svého telefonu. Pokud vám někdo zavolá, pochopitelně hovor zvedněte, ale nereagujte na zprávy a nesledujte sociální sítě. Jinak to bude vypadat, že o člověka, se kterým jste na rande, nemáte zájem.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Nebavte se o manželství a dětech. Když to s někým myslíte vážně, pochopitelně chcete vědět, zda chce mít někdy rodinu, ale na prvním rande je na to ještě moc brzo. Neznáte se spolu a člověk, s kým půjdete na rande, by si mohl myslet, že do vztahu chcete vletět moc rychle.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Na prvním rande se nechlubte, co všechno jste už dokázali, na jaké jste pozici a kolik máte na účtu peněz. Lvi jsou sebestřední a rádi se před ostatními chválí a chlubí. Tím akorát svého potenciálního partnera odeženete. Na prvním rande ho raději poslouchejte a zajímejte se o něj.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Práce vám jde od ruky, dokážete všechno skvěle zorganizovat. Bohužel vám pracování tolik přirostlo k srdci, že máte tendenci o tom neustále mluvit. Na prvním rande si to odpusťte, málokdo chce chodit s workoholikem.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

V několika prvních chvílích se chováte vůči ostatním zdrženlivě, ale jakmile si na ně v následujících minutách zvyknete, začnete blábolit. Často mluvíte nesmysly, protože ze sebe chcete vydat to nejlepší, ale zároveň máte trochu stres. Na prvním rande se kroťte, držte raději jazyk za zuby a poslouchejte.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Cítit se na rande sebevědomě je fajn, ale neměli byste to přehánět. Respektujte druhého člověka a nepovyšujte se nad ním. Na prvním rande byste se neměli chovat zcela dominantně, na cizího člověka to nemusí působit dobře.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Nikdy nezkazíte žádnou zábavu, snadno se necháváte zatáhnout do všech akcí. Rádi se bavíte, napijete se alkoholu a nehlídáte se. Rande by sice mělo být spontánní a uvolněné, ale nesmíte to s pitím přehnat.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Někdy máte chvíle, kdy vám připadá, že se proti vám spiknul celý svět. Máte špatnou náladu a přenášíte ji na ostatní. Na prvním rande si rozhodně na nic nestěžujte. Málokdo chce chodit s někým, kdo dává výrazně najevo svoji negativitu.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Občas máte problémy s pozdními příchody. Máte špatně rozplánované aktivity během dne a nestíháte. Přijít na první rande pozdě není moc dobrá vizitka. Člověk, se kterým chcete randit, se na vás může naštvat a utéct vám.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Občas se vám stane, že se někomu otevřete, aniž byste ho znali. Někdo vaši zpověď nemusí snést. Na rande to nedělejte, své intimnosti si zatím nechte jen pro sebe.