Co děláte špatně, když jste zamilovaní? Napoví vám znamení zvěrokruhu

Eva Vogelová

Láska dokáže s člověkem dělat divy. Když jste zamilovaní, často si ani neuvědomujete, jak na některé věci reagujete. Znamení zvěrokruhu vám prozradí, co neděláte dobře, když se do někoho zakoukáte.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Připadáte si silní a nezávislí. Máte pocit, že k životu žádný vztah nepotřebujete. Máte pocit, že si vystačíte sami se sebou, a to i tehdy, když se do někoho zamilujete. Otevřete konečně lásce dveře, jinak nikdy nebudete zcela spokojení.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Když s někým začnete chodit, máte hned na začátku vztahu vysoké nároky. Chcete po druhém člověku, aby vás hned přijmul se vším všudy. Toužíte, aby se vám celý odevzdal. Rádi byste byli pro svého protějška celým vesmírem. Pokud se ale sotva znáte, není to možné. Chce to čas.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Neradi na někoho spoléháte. Svého partnera máte rádi, ale stejně mu na sto procent nedůvěřujete. Ve vztahu se brzy začínáte nudit a ukončíte ho většinou dříve, než stihne vůbec vykvést.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Berete si vše osobně. Stačí, aby si z vás protějšek udělal legraci, a vy hned zuříte. Když se zamilujete, nedokážete vidět věci s nadhledem a to vás velmi zraňuje. Nenechte se ovládat emocemi a zkuste si během konkrétních situací uvědomit své nelogické chování.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Když se zamilujete, předpokládáte, že vám bude protějšek ležet u nohou. V běžném životě jste dominantní a rádi byste to měli stejně i ve vztahu. Tahle to však nefunguje. Někteří lidé touží po rovnocenném vztahu.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Rádi v životě chodíte s davem. Často se poddáváte i ve vztahu. Váš protějšek má u vás první slovo. Dovolíte mu, aby převzal kontrolu nad celým vztahem. Často rozhoduje za vás. Nezapomeňte na to, že i vy jste samostatná bytost s vlastním názorem.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Zamilovanost vás většinou vykolejí. V jednu chvíli se cítíte špatně a za pár minut jste zase plní radosti. Váš protějšek z toho může být trochu zmatený. Měli byste mu své emoční pochody vysvětlit a snažit se v sobě najít rovnováhu.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Dokážete se zamilovat opravdu silně. Partner se pro vás stává středem vesmíru. Nechcete bez něj trávit ani hodinu denně. Láska vás dokáže doslova pohltit. To vás však dovádí k přehnané žárlivosti, se kterou byste měli brzdit.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Máte dobrodružnou povahu. Musíte ve vztahu neustále něco řešit a pracovat na něm. Může se totiž stát, že vám zevšední. To pro vás znamená konec vztahu, i když máte svého partnera moc rádi. Někdy však i nuda ke vztahu patří, což byste si měli uvědomit dřív, než s ním zase skoncujete.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Na začátku vztahu máte problém se partnerovi otevřít. Nějakou dobu vám to trvá. Bojíte se, že vás zraní. Stát se to může, ale někdy se vyplatí trochu zariskovat. Co když jde právě o vaši životní lásku? Pokud se jí neotevřete, mohla by vám utéct.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Dokážete mít někoho rádi a chvíli s ním vydržet, ale bráníte se usazení. Nejste si jisti, zda člověk se kterým chodíte, je ten pravý. Ve vztazích vás přepadají pochybnosti, které občas nedokážete ovládnout.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Přemýšlíte racionálně, a to i v lásce. Snažíte se neustále svého partnera analyzovat a za žádnou cenu se nechcete oddat láskyplným pocitům. Láska ale není příliš racionální. Z toho důvodu byste toho analyzování měli nechat a užívat si ji.