Co děláte ve dvaceti a budete toho později litovat? Prozradí vám to znamení zvěrokruhu

Eva Vogelová

Člověk někdy dělá chyby, aniž by si je uvědomoval. Znamení zvěrokruhu vám napoví, čeho byste se měli ve svých dvaceti letech vyvarovat. Později byste totiž některých svých činů mohli litovat.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Tvrdě pracujete a jste na svoji práci hrdí. Trávíte v ní spoustu svého času a nemáte čas na své koníčky a přání. Všechno neustále posouváte. Rádi byste si někam vyjeli, ale cestu odkládáte na neurčito. Budete litovat toho, že jste veškerý čas v raném mládí promrhali prací a neužívali si ani trochu života.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Budete litovat, že svůj čas plýtváte se špatnými lidmi. Setrvávání ve vztahu s člověkem, kterého nemilujete, není k ničemu. Namísto toho byste mohli hledat někoho, s kým se budete mít skutečně rádi. Podobné je to s přáteli. Nemá smysl věnovat čas lidem, kteří by vás v nejtěžších chvílích nepodrželi.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Budete litovat, že se zabýváte věcmi, které jsou pro život praktičtější, než těmi, které vás skutečně zajímají. Vyberete si jinou životní cestu, než byste si skutečně přáli. Bojíte, že by vám to nevyšlo a raději vsázíte na jistotu.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Toužíte po spřízněné duši, což je přirozené. Problém je, že to přeháníte. Trávíte spoustu času tím, že svoji lásku hledáte, projíždíte seznamky a chodíte na různá rande. Zabíjíte tím veškerý svůj volný čas. Zanedbáváte rodinu, přátele a koníčky. Pokud si někoho najdete, neodtrhnete se od něj a zase nemáte na nic čas. Budete toho jednou litovat.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Navenek působíte otevřeně, ale ve skutečnosti nedáváte najevo své slabosti. Téměř nikomu se se svými potížemi nesvěřujete, protože se považujete za silné jedince, kteří na to nemají nárok. Nedokážete pochopit, že každý někdy potřebuje od někoho pomoc. Budete litovat, že si vždycky všechno protrpíte sami v koutě.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Záleží vám na tom, co si o vás druzí lidé myslí. Neustále to ve své hlavě řešíte. Předtím, než uděláte nějaký krok, přemýšlíte o tom, co by tomu řekli ostatní. Zabíjíte tím spoustu času a výrazně vám tento způsob přemýšlení ovlivňuje vaše budoucí kroky. Budete toho litovat, protože postupně zjistíte, že nejdůležitější je váš názor.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Budete litovat všech plánů, které odmítnete. Máte rádi společnost, cestování a různé aktivity, ale často je odmítáte, protože se bojíte vylézt ze svojí bubliny. Namísto toho, abyste šli ven a něco dělali, abyste měli na co vzpomínat, zůstáváte doma.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Budete litovat, jak se chováte ke svým rodičům. Netrávíte s nimi dostatek času a nevěnujete jim moc pozornosti. Chcete být dospělí a distancovat se od nich. Později vás bude mrzet, že jste je tak zanedbávali, protože čas se nezastavuje a nikdo tu není věčně.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Chováte se nezodpovědně. Děláte jen činnosti, které máte rádi. Bavíte se, ale nemyslíte na svoji budoucnost. Máte sice peníze na přežití, ale to vám později stačit nebude. Budete litovat, že jste na budování kariéry nemysleli dříve.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Berete život moc vážně. Pochopitelně je potřeba plnit nějaké povinnosti, ale neměli byste jich mít plnou hlavu. Málo se smějete. Později budete litovat, že jste se už v tak mladém nedokázali občas pořádně uvolnit a život si náležitě užít.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Nestaráte se o sebe, jste na to moc líní. Necvičíte, nepečujete o svoji pokožku a nezdravě jíte. Později toho budete litovat. Za dvacet let byste se díky péči o sebe mohli cítit lépe a vypadat ještě poměrně mladě.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Dobrovolně odmítáte příležitosti, které vám život nabízí. Namísto toho, abyste vyšli ze své komfortní zóny a chopili se jich, zůstáváte v zajetých kolejích. Později si postupně začnete uvědomovat, kolik jste toho mohli udělat a změnit si tím život, ale vykašlali jste se na to.