Co je důležité vědět před prvním análním sexem? 9 žen to prozradilo!

Redakce

Jedna skupina lidí považuje anální sex za nevhodný, bolestivý a nehygienický. Druhá za velké lákadlo, které se musí vyzkoušet. Pokud je anální sex prováděn jemně a člověk se na něj trošku připraví, může být skvělý. Nebo taky ne. Zde je zpověď devíti žen, které prozradily, jakou informaci by si přály vědět předtím, než na to vlítly.

  1. Čím více lubrikantu, tím lépe. Díky němu se totiž dostanou fekálie nahoru…,“ Danielle (21).
  2. Přála bych si vědět, že se nemá používat skořicový lubrikant. Začala jsem křičet hned poté, co ho můj přítel použil. Okamžitě jsem běžela do sprchy, kde jsem se snažila zastavit to páááálení,“ Emma (23).
  3. Není to povinnost. Pokud to nechcete dělat, nemusíte,“ Jane (22).
  4. Anální sex nemusíte dělat jen zezadu. Pokud je to poprvé z polohy na psa, ucítíte převážně jen bolest. Vyzkoušejte misionářskou polohu se zvednutýma nohama. Můžete se na sebe navzájem dívat, což vám pomůže cítit se pohodlně a příjemně,“ Abigail (27).
  5. Po análním sexu můžete mít několik dní zácpu,“ Brianna (28).
  6. Záleží na tom, s kým anální sex prožijete. Můžete zažít něco příšerně bolestivého a kvůli tomu už to nebudete chtít dělat. Naopak ale můžete pocítit něco skvělého. Možná, že anální sex není pro všechny, ale líbí se více lidem, než si ve skutečnosti myslíte,“ Megan (23).
  7. Po počáteční bolesti přijde příjemný zážitek,“ Jess (22).
  8. Pokud doufáte, že to vnese jiskru do vztahu, mýlíte se,“ Kelly (23).
  9. Několik hodin po análním sexu budete vypouštět vzduch, který zní jako pořádné prdy. Možná je lepší zůstat poté v koupelně nebo poslat přítele pryč,“ Tanya (25).

Ženský orgasmus byl kdysi podle vědců podmínkou početí

Co to znamená, když se vám zdá o sexu s celebritou?