Co je na vás podle horoskopu nejhorší?

Pavla Gabrhelíková

Každý je někdy na pěst. Chcete vědět, kvůli čemu protáčí za vašimi zády okolí oči v sloup?

 • Beran. Jako nejimpulzivnější znamení zvěrokruhu se někdy nechá unášet svou náladou. Což ho často dostává do problémů. Berani dokážou jednat velmi nezrale a egoisticky. Pokud není po jejich, je zle.
 • Býk. Býci jsou marniví materialisti. Jsou nejšťastnější, když si mohou dopřát vše, co chtějí, přesně tak, jak to chtějí. Jsou nesmírně tvrdohlaví a chamtiví. Snadno se stanou obětí konzumu. To pak potřebují mít poslední telefon, poslední hodinky, poslední model kabelky atd. Aby zaplatili za své štěstí, půjdou i přes mrtvoly.
 • Blíženec. Blíženci jsou tak zaujatí sami sebou, že se při konverzaci s nimi vůbec nemusíte dostat ke slovu. Mnoho lidí od nich odrazuje jejich vrozená arogance. Myslí si, že všechno vědí, všechno ví, všude byli a nebojí se to dávat najevo.
 • Rak. Raci jsou přecitlivělí, takže se při soužití s nimi často stanete svědky extrémních výkyvů nálad a ocitnete se v citovém pekle. Není těžké se jich dotknout a vytrhnout je z jejich komforní zóny, proto jsou neustále z něčeho psychicky vyřízení.
 • Lev. Všechno je jen o nich. Jsou závislí na pozornosti a celý svět se točí kolem nich. Ostatní lidé nemají správné názory, dost šarmu ani dost velké problémy na to, aby se o ně sebestřední Lvi zajímali. Jen ho zkuste ignorovat! Vyletí z kůže! Ale zvykněte si na to, že on bude často ignorovat vás.
 • Panna. Panny jsou ke všemu otravně kritické a neustále musejí mít všechno pod kontrolou. Sobě i ostatním nastavují laťku velmi vysoko. K oblíbenosti nepřispívá ani jejich pedantský perfekcionismus. Když druzí nedokážou vyskočit tak vysoko, jak si Panny představují, umí být hodně zlé.
 • Váhy. Váhy jsou velmi nerozhodné. Nejenom, že nevědí, co si objednat v restauraci nebo jakou barvu šatů si koupit, jsou bezradné i v zásadních životních rozhodnutích, i když se to ostatním zdá absolutně jasné. Ale jsou schopné se pak rozhodnout tak, aby bylo šťastné především jejich okolí a udrželi rovnováhu.
 • Štír. Štíři jsou divocí a vášniví, což se projevuje i ve změnách jejich nálad. Pokud jim není zrovna hej, stáhnou vás s sebou a ještě vám dají všechno, co se jim stalo, za vinu, i když to s vámi nesouvisí. Jejich nelibost se navíc projevuje ničivou zuřivostí. Proto, až se váš partner ve znamení Štíra příště naštve, ho nechte raději v klidu vychladnout.
 • Střelec. Střelci jsou nemístně upřímní. Absolutně si neuvědomují, že svou pravdou mohou někomu ublížit. Nevidí si do pusy a chrlí kolem sebe další a další slova. Někdy to může být legrace. Někdy jsou ale opravdu hrubí a zraňují kohokoliv, kdo se jim postaví do cesty. Nejhorší na tom je, že mají sociální inteligenci na bodu mrazu, takže jim to nikdy nevysvětlíte.
 • Kozoroh. Kozorozi musí mít všechno pod palcem. Je neunáší proud. To oni určují, kam ten proud plyne. Jsou schopní i využít jiné, a to jen proto, aby dosáhli svého. Nikdy by to nepřiznali, ale milují drby!
 • Vodnář. Vodnář je schopný kohokoliv odsoudit jenom na základě toho, jak vejde do místnosti a pozdraví. Tráví spoustu času jen ve své hlavě, odtržený od světa a myslí si, že mu to dává právo pohlížet na všechny z patra. Je známý tím, že rozdává skvělé rady a moudra. Když jde ale o něj, neví si rady.
 • Ryby. Ryby doplácejí na to, že se nemohou rozhodnout, jakým směrem bude jejich život směřovat. Chtějí být malíři, další rok se rozhodnou pro herectví a ten další chtějí uspět ve světě peněz. Mají problém rozhodnout se, v čem jsou nejlepší, a byly by nejšťastnější, kdyby to někdo udělal za ně. Jsou mimořádně vděčné a jsou zticha, když je ostatní využívají. Tedy… Nejdřív. Pak vám „z ničeho nic“ tiše zmizí ze života.