Co je na vás špatně podle znamení zvěrokruhu?

Eva Vogelová

Nikdo není dokonalý, každý má své mouchy. Podstatné je, abyste si dostatečně uvědomili, v čem jste příšerní. Díky tomu se budete moct trochu změnit.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Občas se chováte jako malé děti. Nedokážete dobře přijímat kritiku. Když vám někdo něco vytýká, snadno se naštvete. Jste velmi impulzivní. Nedělá vám problém vybouchnout a vynadat všem kolem sebe.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Když se vám podaří vydělat hodně peněz, jste na sebe hrdí. Na tom by nebylo nic špatného, kdybyste silně nepodléhali materialismu. Rádi si kupujete nové věci, které nepotřebujete.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Máte několik tváří. Lidé se vás nějakou dobu snaží poznat, ale trochu jim to znemožňujete tím, že neukazujete svoji pravou tvář. Před každým člověkem se chováte trochu jinak, přizpůsobujete se mu. Chcete se každému zalíbit, ale v soukromí jste někým jiným.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Máte občas tendenci se litovat. Myslíte si, že jen vám se stávají nepříjemné věci. Máte pocit, že se máte nejhůř ze všech a všichni okolo vás prožívají nádherný život. Když na vás znovu přijdou lítostivé pocity, dejte si facku.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Máte rádi společnost, často se obklopujete lidmi. Pokud jste všude králem, dělá vám to velkou radost. Problém je, že jste velcí egoisti. V prvé řadě vám jde hlavně o sebe. Jste závislí na pozornosti ostatních lidí. Rádi je ostatní taky úkolujete, máte na ně přehnané nároky a nešetříte je.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Soudíte lidi za každý jejich čin. Máte vysoké nároky na sebe i na ostatní. Když se vám nelíbí jednání určitého člověka, hned ho odsoudíte, aniž byste ho nějak výrazně znali. Neřešíte, co ho k jeho chování dovedlo, jednoduše u vás skončil.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Jste laskaví a spravedliví lidé. Problém je, že jste občas šíleně líní. Vážně byste to mohli někam dotáhnout, ale lenost vás brzdí. Máte špatné stravovací návyky, jste schopní ve dvě ráno vyjíst půl lednice, což vašemu žaludku moc neprospívá.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Jste studení jako psí čumácí. Když vidíte, že prožívá někdo potíže, nemáte s ním žádný soucit. Neumíte moc utěšovat ani lidi, kteří jsou vám blízcí. Nejste ale vyloženě zlí, jen se nedokážete dobře vžívat do života ostatních.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Jste arogantní. V určitých životních oblastech máte vysoké sebevědomí a rozhodně to dáváte všem ostatním najevo. Občas některými lidmi pohrdáte. Myslíte si, že jste něco víc než oni, ale to se pletete. Jednou se vám takové chování může vymstít.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Často děláte některé věci jen proto, abyste byli in. Snažíte se na ostatní udělat dojem, abyste zapadli do kolektivu. Kupujete si oblečení, které je cool. Budíte v ostatních dojem, že máte hodně peněz a dobrou práci. Většinou to však jen předstíráte.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Za každou cenu se chcete od ostatních odlišovat, ačkoliv zase tak jiní nejste. Nemáte rádi stereotyp, děláte všechno proto, abyste měli všechno odlišné.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Jste velcí snílci. Nevadilo by to, pokud byste se pohybovali v mezích reality. Ta vám však občas nic neříká. Žijete ve svém imaginárním světě a zapomínáte žít skutečný život.