Co je podle horoskopu nejlepší věc na randění s vámi

Pavla Gabrhelíková

Ptali jste se někdy sami sebe na to, jaké asi musí být randit s vámi? Co na vás protějšek nejvíc cení? Možná vám to napoví vaše datum narození.

 1. Beran. Vaše energie pouštět se do nových věcí je nakažlivá. Šíříte kolem sebe nadšení a dobrou náladu. Člověk, který s vámi randí, cítí, že jste vždy připravení pustit se do každého dobrodružství. A koho by taková osobnost nebavila?
 2. Býk. Jste zopovědní. Proto být ve vaší přítomnosti je jednoduše uklidňující. Protějšek ví, že pokud se něco mělo zařídit, jako rezervace stolu, naplánovaní bezproblémové cesty s minimálním provozem nebo dostatečné zásoby jídla na výlet, už jste to dávno vyřešili. O vás se prostě člověk může opřít.
 3. Blíženec. Neustále svádíte menší i větší vnitřní boje, takže nikdy nevíte, co od sebe očekávat. A váš partner taky ne. Právě to je na randění s vámi nejpřitažlivější: Jeden nikdy neví, kde, kdy a jak zaperlíte. Nepředvídatelnost je sexy a člověk vedle má vás pocit, že se nikdy nebude nudit. Což je taky pravda.
 4. Rak. Jste absolutně spojení s člověkem, jehož přítomností se obklopujete. Objekt svého zájmu okamžitě obalíte do bezpečí svého srdce a duše, a díky tomu se cítí jako někdo velmi výjimečný. Váš partner se nemusí bát, že máte oči pro někoho jiného. Nemusí ani v nejmenším pochybovat o vaší loajalitě.
 5. Lev. Máte jedno z největších srdcí, jaké kdy tento svět měl to štěstí spatřit, a to srdce rádi sdílíte s lidmi, které máte nejraději. O milovanou osobu umíte pečovat doslova královsky. Dovolíte jí přisednout na trůn vedle vás a pozorovat celý svět, utápějící se v davové psychóze a malichernosti, pěkně z výšky.
 6. Panna. Každý občas potřebuje, i když to málokdo přizná,  trochu popostrčit. A vy jste pro to ideální parťák. Možná, že vás mají všichni za perfekcionisty, ale vy jen chcete, aby byli lidé kolem vás takoví, jací je vidíte vy – úžasní a velkolepí. Člověk vedle vás roste, i když vás zná jen pár týdnů.
 7. Váhy. Kolem vás prostě panuje harmonie. Vaším záměrem totiž je, aby všechno běželo jako na drátkách, a většinou se vám to i daří. Jste bezkonfliktní a vyhýbáte se stresu. Vaše vztahy tím samozřejmě jen kvetou. Partner ví, že ať se děje cokoliv, přejete si jen, aby byl zdravý a šťastný.
 8. Štír. Vaši vášeň je absolutně nemožné potlačit i ignorovat. Váš protějšek se proto od začátku vztahu s vámi cítí jako hvězda pornofilmu, a zároveň jako hlavní hrdina knihy z červené knihovny. Jste plní ohně, který rád hladí všechno zakázané v duši přízemnějšího protějšku. S vámi je to prostě jedna velká nezapomenutelná jízda!
 9. Střelec. Máte pocit, že všichni berou život až moc vážně, a neváháte jim s tím pomoct. Při randění s vámi má člověk tak namoženou bránicí, že se stěží bezbolestně nadechne. Jste naplnění optimismem, který je příjemně nakažlivý. Přimějete partnera, aby se konečně uvolnil a nebyl k sobě tak krutý.
 10. Kozoroh. Je jen málo lidí, na které se člověk může s důvěrou obrátit, když se všechno v životě hroutí. A vy jste jedni z mála. Partner se na vás může absolutně spolehnout. Pro někoho, koho milujete, budete klidně lámat skály a snesete modré z nebe. Komu by se nelíbilo, že má vedle sebe někoho takového?
 11. Vodnář. Jste veselí a velice nekonvenční. Dokážete partnerovi nabídnout zcela jiný pohled na svět. Umíte lidem ukazovat, že se nemusí na všechno koukat pouze z jedné parspektivy, ale mohou si vzít do ruky pěkně ztřeštěný kaleidoskop. Málokdo vám dokážete odolat a nebýt vámi fascinovaný. Uvnitř vaší hlavy se totiž dějou tak vzrušující věci!
 12. Ryby. Empatie pro vás není něco, o co se musíte snažit, je to něco, co funguje autmaticky. Proto se každý ve vaší přítomnosti cítí milovaný a přijatý. Váš protějšek se nemusí bát vám svěřit cokoliv, navíc vám může věřit, že budete mlčet jako ryba. S vámi má člověk pocit, že vidíte přímo do jeho duše.