Co je pro vás podle horoskopu důvodem k rozchodu?

Pavla Gabrhelíková

Když někoho milujeme, mnohé zkousneme. Jsou ale věci, které podle znamení zvěrokruhu přes srdce nepřeneseme. Kdo potřebuje teplo rodinného krbu a kdo pase po pozornosti?

 1. Beran. Většinou jdete od válu, když vám dá partner jasně najevo, že se nehodlá zabývat vašimi nápady a fantaziemi. Nemusíte si vždy notovat. Ale měl by být alespoň ochotný vás vyslechnout.
 2. Býk. Je na čase dát protějšku sbohem, když se odmítá podílet na udržení harmonie. Doma máte rádi pohodu a klid. Jakmile se partner začne chovat chladně a nespolehlivě, končíte s ním.
 3. Blíženec. Hledáte zábavu a vzrušení. Jakmile s vámi partner odmítá držet krok, začnete být na pochybách, jestli je to ten pravý. Zasloužíte si někoho, kdo vám pomůže vaši nervózní energii vybít. A ne toho, kdo ji živí.
 4. Rak. Požadujete od protějšku hlubokou lásku a soucit. Očekáváte pak, že vám to partner bude alespoň částečně vracet. Když mezi vás a sebe postaví emocionální stěnu mlčení, začnete být frustrovaní a skončíte to nějakým pasivně agresivním gestem.
 5. Lev. Hážete ručník do ringu, když s vámi partner není schopný vést produktivní konverzaci a místo toho se uchyluje k nezralým projevům hněvu a malichernosti. Jste pyšní a vášniví, ale netolerujete scény a dramata.
 6. Panna. Jste pečující a pro svého partnera uděláte vše, co mu na očích uvidíte. Pokud si časem všimnete, že toho partner zneužívá, postaráte se o to, abyste se ho co nejrychleji zbavili. A rychle zařídíte, aby se postaral někdo o vás.
 7. Váhy. Je čas jít, když s vámi partner přestane zacházet jako s drahokamem, kterým ve vztahu skutečně jste. Máte právo na to být s někým, kdo si vás skutečně váží.
 8. Štír. Když se zamilujete, setrváváte ve vztahu, i když pro vás tak důležitá jiskra zmizí. Ale nedokážete zůstat vedle někoho, kdo se od vás emocionálně distancoval. Nesnášíte ten pocit, kdy se spíš zdá, že mluvíte do zdi.
 9. Střelec. Rozcházíte se, když vás partner začne táhnout ke dnu a přestane být tím, kdo obdivuje váš nadhled a optimismus. Nepotřebujete vedle sebe člověka, který si pořád jen stěžuje.
 10. Kozoroh. Jste hrdí a odhodlaní. Dokážete partnera podpořit, ale když už pak nic jiného neděláte, než že motivujete protějšek, přestane vás to bavit. I když chápete, že je život někdy těžký, nestrpíte vedle sebe neschopnou trosku.
 11. Vodnář. Jakmile vás přestane partner intelektuálně stimulovat a stane se z něj zapšklý ignorant, nevidíte důvod, proč s ním zůstávat. Intelekt je vaší klíčovou vlastností. A nespokojíte se s životem s někým, kdo není na vaší úrovni.
 12. Ryby. Jste snílci a nesnášíte, když partner necení vaši tvůrčí snahu. Chcete, aby byly vaše úspěchy vidět a protějšek vás podporoval. Jakmile k vám začne být apatický, najdete si pozornost jinde.