Co podle horoskopu můžete očekávat od letního flirtu?

Pavla Gabrhelíková

Léto přeje single lidem a vy jste jedním z nich! Podívejte se, co vás o prázdninách nemine, a těšte se na spoustu dobrodružství a lásky.

 1. Vodnář. Zapletete se s někým, koho už dávno znáte, ale ještě jste se s ním neviděli. Vzrušující, že? Nevrhejte se této osobě hned do náruče. Ona vám pak předvede, jak moc o vás stojí.
 2. Ryby. Váš letní flirt vás nasměruje úplně jinam, než kam jdete nyní. Myslíte si, že všechno dávno víte? Tento člověk to dokáže úžasně obrátit proti vám. To, co v něm spatříte, bude ve vašem srdci ještě dlouho potom.
 3. Beran. Vždycky vyhledáváte především pořádné dobrodružství a ani letní láska nebude výjimkou. Jenže léto netrvá věčně, stejně jako nebude trvat váš flirt. Zkuste se s tím raději smířit hned na začátku nebo se do toho vůbec nepouštějte.
 4. Býk. Prázdniny zahájíte s někým novým hlavně proto, abyste se dostali přes někoho z minulosti. To odstartuje lavinu pochybných známostí na jednu noc. Ale co, vždyť to je to, co teď potřebujete! Ani se nesnažte najít si něco vážného. Hluboko uvnitř víte, že o to ještě nestojíte.
 5. Blíženci. Další měsíc, další flirt? K tomuto režimu nepotřebujete přece teplé letní počasí, že? Jenomže to vypadá, že o prázdninách byste mohli potkat někoho výjimečného. Vůbec není vyloučené, že poprvé v životě uslyšíte i svatební zvony! Hlavně se tomu nebraňte.
 6. Rak. Letní láska vám otevře oči a připomene, jak hluboké city k někomu můžete chovat. I když půjde spíš o bezstarostné sezónní přeskočení jiskry, vaše srdce se díky tomu znovu otevře.
 7. Lev. Pro Lva je letní láska naprosto ideální: Děje se v jeho oblíbeném ročním období, netrvá dost dlouho na to, aby mu ublížila, a je pěkně žhavá. Berte to jako vítané osvěžení života.
 8. Panna. Na tohle léto nikdy nezapomenete. Někdo okouzlující vás zavede na místa, do kterých byste se obyčejně nedostali. I přesto, že to nebude trvat dlouho, bude to skutečně stát za to.
 9. Váhy. Všechno půjde tak rychle, že se ani nenadějete, a už bude konec. Nicméně, i tak události tohoto léta dokážou podkopat vaše hluboce zakořeněné názory a vy se odhodláte poznat nová jídla nebo hudbu. Kdo by to čekal?
 10. Štír. V létě ze sebe konečně vybijete všechnu nahromaděnou energii. Konečně se objeví někdo, kdo vám ukáže, že je v životě něco víc než práce a stres. Dotyčný nebo dotyčná bude sice víc lahodit vašemu oku než vašemu srdci, ale i tak vás nakopne k tomu hledat něco víc.
 11. Střelec. Léto pro vás bude jedna velká, velmi poučná lekce. Obvykle neberete ostatní tak vážně, jako berete sebe. Což vás vytrestá, nicméně bude to lekce, kterou si užijete.
 12. Kozoroh. Budete mít velké potíže nechat svou letní lásku jít, protože v ní najdete vše, co jste hledali v dlouhodobém horizontu. Snažte se myslet na to, že pár měsíců v životě člověka moc neznamená a neměli byste se upínat k někomu, kdo s vámi chtěl jen spát.