Co na vás mají lidé nejraději podle toho, co jste ve znamení?

Pavla Gabrhelíková

Každá mince má dvě strany. I když mají některá znamení horoskopu komplikovanější povahu, pořád mají co nabídnout. Přečtěte si, co je tak skvělé na vás nebo vašich přátelích!

 1. Beran. Berani jsou přirozenými vůdci – nikdy nenásledují, vždy jsou ve vedení. Přestože jsou velmi impulzivní a často nedokončí to, co začnou, přátelé je milují pro jejich nadšení pro věc a vrozený optimismus.
 2. Býk. I když jsou Býci proslulí tvrdou palicí, jsou to taky velmi okouzlující osobnosti. Jsou věrnými přáteli, oplývají velkorysostí a vždy se chovají elegantně.
 3. Blíženec. S Blíženci se těžko drží krok. Navíc lze jen těžko odhadnout jejich reakci na cokoliv. Ale právě díky své nejednoznačné povaze kolem sebe mají neustále rušno. Jsou energičtí a ke všemu mají co říct. S Blíženci se nudit rozhodně nebudete. Proto je všichni tak milují.
 4. Rak. Raci jsou přecitlivělí a rádi se litují. Jenže jsou taky těmi nejspolehlivějšími, nejvěrnějšími a nejmilejšími přáteli. Lidé, na kterých jim záleží, zahrnují láskou, náklonností i dary. Chtějí se o ně prostě starat co nejlépe. A kdo by si to nenechal líbit?
 5. Lev. Lví sebevědomí a ambice mohou být pro spoustu jedinců spíš odstrašující. Jenomže jejich slunečná energie, soběstačnost a štědrost to hezky vyrovnává. Proto jsou velmi dobrými společníky, především tam, kde chcete zapůsobit na okolí. Kdo by k tomu byl lepší než učiněný lev salonů?
 6. Panna.  Nejanalytičtější a nejpřísnější znamení horoskopu má taky své světlé stránky. Jsou realisty, kteří přátelům rádi nabídnout střízlivý pohled na věc. Nehledě na to, že je na ně 100% spoleh.
 7. Váhy. Váhy jsou otravně nerozhodné a marnivé. Mají ale taky povahu rozeného diplomata, což je důvod, proč jsou ve společnosti velmi oblíbené. Jsou sociálními motýli, kteří mezi přáteli vždy usilují o mír a harmonii.
 8. Štír. Vždy vám dokážou zvednout náladu. Jsou velmi živými a vášnivými společníky. O své blízké se velmi hezky starají. Ti jsou pak schopní Štírům odpustit jejich nemístné připomínky.
 9. Střelec. Jak nemá Střelec náladu, dokáže být dost otravný a nespolečenský. Tím od sebe dost lidí odhání. Ale ti, co zůstávají, zjistí, že jsou Střelci velcí dobrodruzi a vtipní společníci.
 10. Kozoroh. Kozorozi jsou ztělesněním nedůvěřivosti, což může pro okolí často působit spíš jako arogance. Ale jak někomu začnou věřit, jsou těmi nejlepšími přáteli a partnery. Oni to vědí, proto sympatie nerozdávají na potkání.
 11. Vodnář. Největší rebelové zvěrokruhu! Vždy hledají něco nového, zábavného a vzrušujícícho. Tím k sobě samozřejmě přitahují velkou spoustu všemožných lidí, kteří je absolutně zbožňují.
 12. Ryby. Na Rybách je nejlepší to, co je na nich zároveň to nejhorší. Jsou velmi cilitvé, empatické a idealistické. Pro lidi ve svém životě udělají skutečně cokoliv. Jakmile je ale někdo zradí, jejich důvěru si zpátky jen tak nezíská.