Co na vás mají lidé nejraději podle toho, co jste ve znamení?

Pavla Gabrhelíková

Každá mince má dvě strany. I když mají některá znamení horoskopu komplikovanější povahu, pořád mají co nabídnout. Přečtěte si, co je tak skvělé na vás nebo vašich přátelích!

 1. Beran. Berani jsou přirozenými vůdci – nikdy nenásledují, vždy jsou ve vedení. Přestože jsou velmi impulzivní a často nedokončí to, co začnou, přátelé je milují pro jejich nadšení pro věc a vrozený optimismus.
 2. Býk. I když jsou Býci proslulí tvrdou palicí, jsou to taky velmi okouzlující osobnosti. Jsou věrnými přáteli, oplývají velkorysostí a vždy se chovají elegantně.
 3. Blíženec. S Blíženci se těžko drží krok. Navíc lze jen těžko odhadnout jejich reakci na cokoliv. Ale právě díky své nejednoznačné povaze kolem sebe mají neustále rušno. Jsou energičtí a ke všemu mají co říct. S Blíženci se nudit rozhodně nebudete. Proto je všichni tak milují.
 4. Rak. Raci jsou přecitlivělí a rádi se litují. Jenže jsou taky těmi nejspolehlivějšími, nejvěrnějšími a nejmilejšími přáteli. Lidé, na kterých jim záleží, zahrnují láskou, náklonností i dary. Chtějí se o ně prostě starat co nejlépe. A kdo by si to nenechal líbit?
 5. Lev. Lví sebevědomí a ambice mohou být pro spoustu jedinců spíš odstrašující. Jenomže jejich slunečná energie, soběstačnost a štědrost to hezky vyrovnává. Proto jsou velmi dobrými společníky, především tam, kde chcete zapůsobit na okolí. Kdo by k tomu byl lepší než učiněný lev salonů?
 6. Panna.  Nejanalytičtější a nejpřísnější znamení horoskopu má taky své světlé stránky. Jsou realisty, kteří přátelům rádi nabídnout střízlivý pohled na věc. Nehledě na to, že je na ně 100% spoleh.
 7. Váhy. Váhy jsou otravně nerozhodné a marnivé. Mají ale taky povahu rozeného diplomata, což je důvod, proč jsou ve společnosti velmi oblíbené. Jsou sociálními motýli, kteří mezi přáteli vždy usilují o mír a harmonii.
 8. Štír. Vždy vám dokážou zvednout náladu. Jsou velmi živými a vášnivými společníky. O své blízké se velmi hezky starají. Ti jsou pak schopní Štírům odpustit jejich nemístné připomínky.
 9. Střelec. Jak nemá Střelec náladu, dokáže být dost otravný a nespolečenský. Tím od sebe dost lidí odhání. Ale ti, co zůstávají, zjistí, že jsou Střelci velcí dobrodruzi a vtipní společníci.
 10. Kozoroh. Kozorozi jsou ztělesněním nedůvěřivosti, což může pro okolí často působit spíš jako arogance. Ale jak někomu začnou věřit, jsou těmi nejlepšími přáteli a partnery. Oni to vědí, proto sympatie nerozdávají na potkání.
 11. Vodnář. Největší rebelové zvěrokruhu! Vždy hledají něco nového, zábavného a vzrušujícícho. Tím k sobě samozřejmě přitahují velkou spoustu všemožných lidí, kteří je absolutně zbožňují.
 12. Ryby. Na Rybách je nejlepší to, co je na nich zároveň to nejhorší. Jsou velmi cilitvé, empatické a idealistické. Pro lidi ve svém životě udělají skutečně cokoliv. Jakmile je ale někdo zradí, jejich důvěru si zpátky jen tak nezíská.
swipe helper

Mezi články můžete přecházet pohybem prstu na displeji do stran

zavrit