Co na vás podle horoskopu postrádají vaši ex nejvíce?

Pavla Gabrhelíková

Když opadne oblak šílenství, každý určitě dokáže jmenovat minimálně jednu věc, která mu na jeho ex chybí. A tohle chybí těm nešťastníkům, co se rozešli s vámi.

 1. Beran. Rozejdete se s ním a zjistíte, že neumíte nic jiného než ležet v posteli, sledovat Přátele a lustrovat jeho instagramový účet. Berani prostě přináší do svých vztahů dobrodružství. Jakmile jsou pryč, zjistíte, jak nudní jste.
 2. Býk. S nikým se protějšky necítí tak v bezpečí, jako s vámi. Jste ve svých názorech pevní, takže když se jednou pro něco rozhodnete, je to tak. I když se hádáte, víte, že je to jen hádka a neděláte ukvapené závěry, zatímco ostatní si balí kufry a plánují rozchod. Vašim bývalým na vás chybí právě tato pevnost a pocit bezpečí a jistoty, kterými jste je zahrnovali.
 3. Blíženec. Když s vámi člověk stráví určitý čas, všichni okolo mu pak přijdou nudní a nevýrazní. Jste ztělesněním vášně. Probouzíte v lidech chuť pustit se do něčeho nového a rozjet to naplno.
 4. Rak. Nikdo neumí svého partnera milovat tak upřímně jako Raci. Všichni vaši ex budou po zbytek života přemýšlet o tom, jestli je jejich současní partneři milují tak, jako jste je milovali vy. Jedině vy to totiž umíte hluboce a bezpodmínečně.
 5. Lev. Lvi, jste rození vůdci a navíc se dost zajímáte o to, co si o vás vaše okolí myslí. Proto děláte psí kusy, aby byl váš partner šťastný a všichni věděli, že nad vztah s vámi není. Ex jsou bez vás nejméně o polovinu slabší. Už za nimi není ta velká energie, důvěra a ego, kterého mají Lvi na rozdávání.
 6. Panna. Opouštíte své partnery jako lepší lidi. S vámi se totiž naučili řádu, zodpovědnosti i lásce k luxusu. Účty platí trvalými příkazy, jejich byt působí útulně a vědí, kdy je nejlepší chodit cvičit i co jíst. Chodit s vámi je jako letět první třídou a po rozchodu s vámi je to jako jezdit znova hromadnou dopravou.
 7. Váhy. Máte velmi dobré sociální vazby. Protějšek se s vámi cití přijatý, pochopený a cool. Jakmile je bez vás, opět je na všechno sám a nemá mu kdo říct, jak je skvělý. Navíc se nemá komu svěřit. Už nikdo mu nebude tak láskyplně naslouchat, jako jste to dělali vy.
 8. Štír. Štíři, je jasné, že sex s vámi je absolutní bomba. Nejenom, že jste pěkní zvrhlíci, ale s partnerem dokážete navázat i hluboké erotické pouto. I dlouhodobý vztah má neustále jiskru jenom díky tomu, že jste tak vášniví a nezbední. Vztahy vašich ex už nikdy nebudou nabité takovou sexuální energií, jakou měli s vámi.
 9. Střelec. S vámi je i vaření špaget sranda k popukání. Dokážete rozesmát i mrtvolu! A komu by tato jedinečná vlastnost nechyběla? Nepotřebujete tahat protějšek za dobrodružstvím, protože nejzábavnější atrakce široko daleko jste vy.
 10. Kozoroh. Kozorozi, nikdy nebudete setrvávat ve vztahu, o kterém všichni neříkají: „To bych chtěl taky!“ Jste úspěšní, vyrovnaní, elegantní, zkrátka bezchybní a nebojíte se to dávat najevo. Ať už si váš ex najde kohokoliv, vždycky půjde o třídu níž.
 11. Vodnář. Dokážete druhé přesvědčit, aby o sobě smýšleli především pozitivně. Po vašem boku přestávají být partneři kousavě cyničtí a zjistí, že jsou šťastní a chtějí pro lidi dělat hezké věci. A bez vás? Jsou z nich zase nevycválané žumpy. Vy máte na lepší, že?
 12. Ryby. Jste umělecky nadaní a milujete, když se můžete potopit až na samé dno myšlenky, vylovit pár perel a vynést je na hladinu všem, kteří jen kloužou po povrchu. Vaši ex už nikdy nepotkají někoho tak výjimečného a originálního. Kdykoliv vás vidí, ptají se sami sebe, kde by byli, kdyby s vámi zůstali.