Co o tom vašem vypovídají jeho oblíbené sexuální pozice? 69, zezadu, na koníčka, …

Redakce

O mužích se dá dozajista hodně dozvědět podle jejich stylu oblékání, botách, oblíbených značkách aut a podle jejich chování k okolí. Jak ale zjistit, co se opravdu děje v jejich perverzních mozcích, se dá podle jimi preferovaných sexuálních poloh.

  1. Misionář. Co to znamená? Propadl z výtvarky pro nedostatek kreativity. Vše o sexu se naučil z filmů. Do konce života bude mít stejný účes. A největší romantiku předvádí dotazem: „Líbí se ti to? Líbí se ti to? Líbí se ti to?“. Může být právník nebo daňový účetní.
  2. Zezadu. Proč se nechce dívat na váš obličej? Připomínáte mu někoho? Chce vidět nějakou jinou? Tak nějak všechno dohromady. Rozhodně je agresívně zvířecí a dívá se často na dokumenty o přírodě. Místo pokládání dotazů se inspiroval orangutany: „hu hu hu hu huuu“. Může být hasič nebo automechanik.
  3. Vestoje. Je přesný jako stroj. Matematický typ. Penetrační úhly má vymodelované jako Gagarin při návratu do atmosféry. I váš orgasmus dokáže naplánovat lépe než atomové hodiny. Největší sprosťárnička od něj bude: „Miláčku, posuň se prosím o 6 stupňů doleva a o 3 nahoru.“ Může to být seřizovač obráběcích strojů, ale i učitel programování.
  4. 69. Nemůže si pomoci, ale rád dělá víc věcí najednou. Smskuje při řízení, čte noviny u snídaně, vyplňuje křížovku na záchodě. Pozor, aby i vás nechtěl hned několikrát a najednou. Může to být kdokoliv, zejména ženatí pánové jsou cílová skupina.
  5. Na koníčka. Má problém se zády nebo je líný. Objednejte mu Uber a pošlete ho do p*dele. Když to neuděláte, bude vám neustále říkat: “Jo, dobrý, pojď, ještě kousek, ještě chvíli, tak, děláš to dobře.“ A pak ani nepomůže s nádobím.
  6. Na koníčka obráceně. Mlčí a pozoruje vás jako sochu. Trochu se nudí a čeká až, se uděláte. Může to být prodejce knih.
  7. Ze strany. Je tak unavený, že se ani nezmůže na břicho nebo záda. Vedle něho je počítač s rozkoukaným seriálem a je to nerd. Většinou chrápe.
  8. Na zemi (holé). Je tak nadržený, že jste to nestihli do postele. Nechce si ušpinit koberec. Chce pozorovat vaše spálená záda. Prostě pošuk. (jako každý)
  9. Kterákoliv poloha ukazuje na fakt, že muži jsou sprosťáci. Sex je je pro ně aktem (láskyplné) agrese a tak je to zařízeno od přírody. Howgh.

6 tipů, jak docílit toho, aby vám chlap neustále ležel u nohou

7 blbostí, které dělají některé ženy před sexem

swipe helper

Mezi články můžete přecházet pohybem prstu na displeji do stran

zavrit