Co o vás prozradí vaše rty?

Redakce

Každá část vašeho obličeje je spojena s nějakou vaší vlastností a to, co o vás rty odtajní, je především to, jaká jste ve vztahu. Jaký je váš tvar a vlastnosti s ním spojené?

  • Normální rty. Rty s tímto tvarem nejsou ani úzké ani široké, ale střední velikosti. Patříte-li do skupinky vlastnící tento typ, jste ve vztahu v klidu, a pokud nastane nějaký problém, řešíte ho s chladnou hlavou. Jediné, co od vztahu opravdu potřebujete, je cítit spojení mezi vámi a vaším partnerem.

  • Botoxové rty. Podle čínské tradice se říká, že pokud si cokoli na vašem těle změníte, změníte tím i vaši budoucnost. Protože každá vaše vlastnosti je spojená s nějakou částí obličeje, může se často stát, že se s plastikou změní i vaše osobnost. Pravděpodobně budete více sobečtí a budete mít touhu mít vše pod kontolou. Pokud jsou vaše rty stejně veliké, ale není to způsobeno botoxem, upřednostňujete ve vztahu ostatní před sebou.

  • Dolní ret větší než horní. Jste vlastníkem těchto rtů? Znamená to, že potřebujete být hýčkáni a ve vztahu to velmi očekáváte. Je pro vás důležité užívat si života.

  • Přirozeně plné rty. Plné rty ukazují silnou touhu být matkou a to, jak moc jsou pro vás druzí důležití. Opravdu si ceníte vztahů s ostatními a chcete, aby byli co nejpříjemnější.

  • Úzký horní i spodní ret. Lidé s tímto tvarem mohou být samotáři a nutně po svém boku druhou polovičku nepotřebují.