Co o vaší sexuální aktivitě říká vaše oblíbené jídlo?

Redakce

Nejen láska, ale v podstatě vše kolem sexuální náruživosti prochází žaludkem. Na základě toho, co rádi jíte, se dá vytipovat, jací asi budete v posteli. A to se může hodit rozhodně víc než dlouhé pohledy do očí.

 1. Buchty. Je to milovník ve smyslu mouchy snězte si mě. Když je máte rádi / y (myslíme tím ty kynuté), jste taky taková buchta v posteli. Jste trochu líní a čekáte, co bude.
 2. Pizza. Lepší variace na bod 1. Naštěstí je tam méně těsta a nějaká ta ingredience navíc. Pizzu vám dovezou, většinou ji doma nepečete. Stejně tak v sexu je milovník pizzy zvyklý, že to za něj / ni někdo odpracuje.
 3. Načos. Nevadí vám se v nich přehrabovat a olizovat si prsty. Stejně tak v ložnici nebudete mít s prasečinkami žádné potíže. A měsíčky vás taky nerozhodí.
 4. Steak. U mužů jedlíků krvavého masa se projeví základní instinkty. Hodí si vás do postele do polohy zezadu. Možná přidají vzrušivé poplácání. Ženy vás poškrábou za hlasitého projevu slasti.
 5. Kaviár. U obou pohlaví ukazuje preference pro kaviár potřebu být obskakován / a. Vše musí být perfektní od místa soulože přes teplotu prostěradla až po váš výkon. Moc se neexperimentuje, je to spíš na jistotu. Oceňuje se výdrž. Sex se plánuje dopředu, podobně jako návštěva restaurace, kam je možno jít jen na rezervaci.
 6. Sushi. Máte to rádi exotické. V sexu si klidně dáte nohu za hlavu. Klidně až téměř umělecky kloubíte tělesné a mentální rozkoše.
 7. Čokoláda. Rádi ji rozpouštíte v ústech. Nesexujete, ale milujete se. Pomalu se necháte unášet. Vyhledáváte romantiku v pozici misionář.
 8. Utopenec. Máte na to chuť, tak si ho dáte a je to. Nejste příliš vybíraví, spokojíte se s málem. Nelovíte v neznámých vodách. Dobře vám sedí rychlovky.
 9. Pop-corn. I když je přesolený, přejíte se ho v kině ještě před začátkem filmu. V sexu nemáte nikdy dost. Jde vám o kvantitu, méně o kvalitu.
 10. Smažák. Nikdy se nepřejí. Stejně to máte se sexem. Chcete to furt, nevadí, že pokaždé s někým jiným.
 11. Salát. Jste opatrní, hlavně nechytit nemoc nebo udělat dítě. Děláte to výhradně „s!“.

15 osvědčených rad, jak mít sex v jakémkoliv autě: Dobře zaparkujte a zadýchejte si tam

5 mýtů o sexu, které vám musíme vyvrátit. Podívejte se pravdě do očí (a nejen tam)