Co říká váš horoskop o tom, jací jste v lásce?

Eva Vogelová

Po lásce toužíme všichni. Znamení zvěrokruhu odhalí, jak se k ní stavíte.

 • Beran (21. 3. – 20. 4.). Berani jsou divocí a vy nejste výjimkou. Jste impulzivní, energičtí a rádi experimentujete. Pokud se vám skutečně někdo zalíbí, nebojíte se o něj projevit svůj zájem. Nenecháte si ujít v seznamování žádnou příležitost.
 • Býk (21. 4. – 21. 5.). Když se zamilujete, všechny vtipy jdou stranou. Dokážete protějšek svým charismatem přímo uhranout. Nejste ten typ člověka, který by své partnery střídal. Ke štěstí vám stačí jeden člověk.
 • Blíženci (22. 5. – 21. 6.). Do vztahu se nemůžete vrhnout s obyčejným člověkem. Protějšek vás musí zaujmout něčím neobvyklým. Potřebujete někoho, kdo bude výrazně vystupovat z řady.
 • Rak (22. 6. – 22. 7.). Vy rozhodně nechodíte na náhodná rande. Máte srovnané životní priority a podle nich si vybíráte protějšek. Na tom není nic špatného. Problém spočívá v tom, že než najdete člověka, jakého si představujete, můžete být v důchodu.
 • Lev (23. 7. – 22. 8.). Když se do někoho zamilujete, přímo záříte. Máte chuť o svoji polovičku neustále pečovat. Uděláte vše, co jí na očích uvidíte. Partner, který se vám dostane do rukou, si bude žít jako v pohádce.
 • Panna (23. 8. – 22. 9.). Vsázíte na jistotu. Snažíte se do nikoho nezamilovat hned na první pohled. Chápete, že to pro vás není směrodatné. Potřebujete někoho, s kým budete sdílet hodnoty a zájmy. Pokud si někým nejste jisti, do vztahu se nepouštíte.
 • Váhy (23. 9. – 23. 10.). Snažíte se ve všech oblastech svého život nalézt harmonii. To platí i pro vztahy s protějšky. Nemáte problém si někoho najít, protože máte osobité kouzlo a dokážete ostatním zamotat hlavu. Problém spočívá v tom, že jste až moc velcí romantici. Najít někoho, kdo se k romantice staví stejně jako vy, může být problém.
 • Štír (24. 10. – 22. 11.). Máte na protějšky vysoké nároky a jste pro ně nedostupní. Téměř nikomu nedovolíte, aby prošel vašimi vnitřními bariérami. Kvůli tomu máte často problém si někoho najít, i kdybyste moc chtěli.
 • Střelec (23. 11. – 21. 12.). V krvi vám koluje dobrodružství. Spontánnost je vaše druhé jméno. Vy si protějšek najdete vždy jedině spontánní cestou. Plně důvěřujete náhodě, která vás vždy dokáže něčím překvapit. Váš vztah s protějškem je navíc plný smíchu a neplánovaných situací. Očividně umíte žít naplno.
 • Kozoroh (22. 12. – 20. 1.). Máte vysoké nároky, a to i ve vztahu. Oplýváte velkou trpělivostí. Pokud dlouho nemůžete najít toho pravého, nevzdáváte se. Věříte, že po světě chodí někdo, kdo se k vám perfektně hodí. Vaše trpělivost vám jistě přinese ovoce.
 • Vodnář (21. 1. – 20. 2.). Nedokážete čelit realitě. Od problémů nejraději utíkáte a to platí i ve vztazích. Ve chvíli, kdy zjistíte, že váš protějšek není pro vás ten pravý, neřešíte to. Nemáte odvahu se s ním rozejít. Raději to budete dusit v sobě a čekat až se to všechno rozsekne samo.
 • Ryby (21. 2. – 20. 3.). Jste snílci, hledáte v životě opravdovou lásku. Dokážete všem protějškům otevřít své srdce. Máte to těžké. Někdy se zdá, že pravou lásku najdete jen ve filmech.

swipe helper

Mezi články můžete přecházet pohybem prstu na displeji do stran

zavrit