Co říká váš horoskop o tom, jací jste v lásce?

Eva Vogelová

Po lásce toužíme všichni. Znamení zvěrokruhu odhalí, jak se k ní stavíte.

 • Beran (21. 3. – 20. 4.). Berani jsou divocí a vy nejste výjimkou. Jste impulzivní, energičtí a rádi experimentujete. Pokud se vám skutečně někdo zalíbí, nebojíte se o něj projevit svůj zájem. Nenecháte si ujít v seznamování žádnou příležitost.
 • Býk (21. 4. – 21. 5.). Když se zamilujete, všechny vtipy jdou stranou. Dokážete protějšek svým charismatem přímo uhranout. Nejste ten typ člověka, který by své partnery střídal. Ke štěstí vám stačí jeden člověk.
 • Blíženci (22. 5. – 21. 6.). Do vztahu se nemůžete vrhnout s obyčejným člověkem. Protějšek vás musí zaujmout něčím neobvyklým. Potřebujete někoho, kdo bude výrazně vystupovat z řady.
 • Rak (22. 6. – 22. 7.). Vy rozhodně nechodíte na náhodná rande. Máte srovnané životní priority a podle nich si vybíráte protějšek. Na tom není nic špatného. Problém spočívá v tom, že než najdete člověka, jakého si představujete, můžete být v důchodu.
 • Lev (23. 7. – 22. 8.). Když se do někoho zamilujete, přímo záříte. Máte chuť o svoji polovičku neustále pečovat. Uděláte vše, co jí na očích uvidíte. Partner, který se vám dostane do rukou, si bude žít jako v pohádce.
 • Panna (23. 8. – 22. 9.). Vsázíte na jistotu. Snažíte se do nikoho nezamilovat hned na první pohled. Chápete, že to pro vás není směrodatné. Potřebujete někoho, s kým budete sdílet hodnoty a zájmy. Pokud si někým nejste jisti, do vztahu se nepouštíte.
 • Váhy (23. 9. – 23. 10.). Snažíte se ve všech oblastech svého život nalézt harmonii. To platí i pro vztahy s protějšky. Nemáte problém si někoho najít, protože máte osobité kouzlo a dokážete ostatním zamotat hlavu. Problém spočívá v tom, že jste až moc velcí romantici. Najít někoho, kdo se k romantice staví stejně jako vy, může být problém.
 • Štír (24. 10. – 22. 11.). Máte na protějšky vysoké nároky a jste pro ně nedostupní. Téměř nikomu nedovolíte, aby prošel vašimi vnitřními bariérami. Kvůli tomu máte často problém si někoho najít, i kdybyste moc chtěli.
 • Střelec (23. 11. – 21. 12.). V krvi vám koluje dobrodružství. Spontánnost je vaše druhé jméno. Vy si protějšek najdete vždy jedině spontánní cestou. Plně důvěřujete náhodě, která vás vždy dokáže něčím překvapit. Váš vztah s protějškem je navíc plný smíchu a neplánovaných situací. Očividně umíte žít naplno.
 • Kozoroh (22. 12. – 20. 1.). Máte vysoké nároky, a to i ve vztahu. Oplýváte velkou trpělivostí. Pokud dlouho nemůžete najít toho pravého, nevzdáváte se. Věříte, že po světě chodí někdo, kdo se k vám perfektně hodí. Vaše trpělivost vám jistě přinese ovoce.
 • Vodnář (21. 1. – 20. 2.). Nedokážete čelit realitě. Od problémů nejraději utíkáte a to platí i ve vztazích. Ve chvíli, kdy zjistíte, že váš protějšek není pro vás ten pravý, neřešíte to. Nemáte odvahu se s ním rozejít. Raději to budete dusit v sobě a čekat až se to všechno rozsekne samo.
 • Ryby (21. 2. – 20. 3.). Jste snílci, hledáte v životě opravdovou lásku. Dokážete všem protějškům otevřít své srdce. Máte to těžké. Někdy se zdá, že pravou lásku najdete jen ve filmech.