Co si pro vás podle horoskopu připravil červenec?

Pavla Gabrhelíková

Je tu červenec a s ním i začátek prázdnin. Co vás čeká a nemine? Kde budou vaše slabá místa? A na co si dát v tyto horké letní dny pozor?

 • Beran. Červenec bude testovat vaši vnitřní sílu. Je životně důležité, abyste vnímali své emoce. Okolnosti se vás budou snažit zviklat a lidé vyprovokovat k nedůstojným reakcím. Je to ale jen jedna velká zkouška. Nesmíte dovolit, aby vás to zlomilo. Jste silnější, než si myslíte. Jaký tenhle měsíc bude, je ve vašich rukou a na vaší schopnosti obrnit se.
 • Býk. Býci, červenec je váš! Budete se cítit nezávislí, silní a připravení vytřít všem zrak. Budete v naprostém souladu s vnitřním já. Možná vás v posledních měsících některé události trochu změnily. Nyní se ale konečně budete cítit v sedle. Užívejte si to!
 • Blíženec. Červenec začnete plní nadšení a nové energie. To je skvělé, Blíženci. Na druhou stranu se vám ale bude stýskat po lidském kontaktu a trošce něhy. Je docela možné, že vás tato touha bude vhánět do náručí špatných lidí. Buďte proto opatrní, než s někým vlezete do postele jen proto, abyste uspokojili dočasnou potřebu. Už jste slyšeli o masturbaci…?
 • Rak. Možná si s sebou už dlouho z minulosti taháte nějaký minulý vztah. A měsíc červenec je zcela ideální na to nechat ho konečně za sebou. Buď vám s tím pomůže nějaký nový objev, nebo práce na novém projektu. Nechte se tím pohltit a nepřemýšlejte o tom, co bude nebo bylo. Tento měsíc taky budete mít možnost konečně říci svoje k věcem, o kterých jste dlouho mlčeli. A udělá vás to šťastnějšími.
 • Lev. Tento měsíc bude citová horská dráha, a to jak v tom dobrém, tak v tom špatném slova smyslu. Vaše emoce budou totiž ve všech ohledech vyhnané do extrémů. Fatální vliv na vás bude mít i úplněk 27. července. Budete mít pocit, že všichni okolo jen zkouší, kolik toho ještě vydržíte. Jak to dopadne? To je na vás. Buď z toho vyjdete jako slaboch, nebo jako vítěz. Máme pro vás jen jednu radu: Zkuste svou horkou krev trochu zchladit a namířit energii správným směrem.
 • Panna. Někdo z vašich blízkých teď potřebuje vaši životní moudrost, vaše rameno k vyplakání a vaši radu nebo pomoc, aby se z toho vyhrabal. Jste trpěliví a moudří, proto k vám ostatní chodí načerpat trochu harmonie, romantiky a nových vizí. V červenci se navíc budete cítit velmi atraktivní a okouzlující. Tak se to nebojte dát najevo!
 • Váhy. Červenec otestuje, jak moc jste si jistí svými znalostmi. Tento měsíc budete muset extrémně tvrdě pracovat, abyste udrželi krok se svými kolegy.  Budete se cítit slabí, ale pokud vytrváte, všechno dobře dopadne. Je to ideální příležitost, jak ukázat, jak moc si sami sebe vážíte. Budou vás zkoušet potopit lidé s mocí nebo autoritou a vy budete muset obhájit své vlastní já. Jestli to dokážete, z výsledku budete velmi mile překvapení.
 • Štír. Tento měsíc pro vás bude plný výzev. Budete mít možnost prokázat, jak jste se poučili z chyb. A taky budete mít pocit, že se vám nic nedaří. Ve vzduchu je spousta věcí a jsou nepředvídatelné jako vždy. Zkuste se chvilku zastavit a zamyslet, Štíři. Nechte minulost minulostí a dívejte se dopředu.
 • Střelec. Rovnováha, Střelci, to je to, co vám tak schází! Červenec vám ji ale pomůže najít. Až se tak stane, přinese vám to pocit svobody a klidu. Je to přesně ten čas, kdy si máte užívat života. Cokoliv, co začnete, dopadne dobře a váš pozitivní postoj vám do života přitáhne jen samé dobré lidi.
 • Kozoroh. Je před vámi velmi pozitivní a šťastné období života. Budete vytržení z každodenní rutiny, což vás bude stresovat a bavit zároveň. Váš život se pomalu, ale jistě mění. A vás to trochu děsí, ale hodně těší. Užijete si spoustu zábavy! Přestaňte přemýšlet nad prací a poddejte se všemu, co vám přijde do cesty. Je načase, abyste žili svůj život podle sebe a ne podle toho, co myslí ostatní.
 • Vodnář. Budete mít pocit, že se všchno kolem vás hrozně rychle mění a vy nemáte moc s tím cokoliv udělat. Nebudete stíhat, nebudete si moc odpočinout. Ale život není vždycky klidným mořem. Někdy jsou to pěkně rozbouřené vlny, které prostě musíte ustát.
 • Ryby. Budete umírat touhou vyzkoušet si něco nového a vzrušujícího. Chcete experimentovat a hlavně zlomit každodenní rutinu. Ve vztahu se budete snažit okořenit postelové hrátky. Pokud jste single, možná vám cestu zastoupí někdo skutečně okouzlující. Červenec bude ale zároveň velkou zkouškou vaší trpělivosti, umění rychle se rozhodnout a schopnosti vyrovnat se s tím, jak o vás druzí smýšlejí. Pamatujte na to, že změny nemusejí být jen špatné.