Co si pro vás podle horoskopu připravil srpen?

Pavla Gabrhelíková

Je před námi druhý prázdninový měsíc a my pro vás máme horké novinky o tom, co vám přinese!

 • Beran. Berani, v srpnu vás čeká něco romantického! V životě by se vám měl objevit někdo nový a velmi zajímavý. Pokud už partnera máte, společně si vychutnejte zesílení vaší pozitivní energie. Odrazí se to jak na vašem přístupu k věcem, tak i na vašem sexuálním životě. Navíc tak posílíte pouto mezi vámi. Love is in the air!
 • Býk. Už dlouho postrádáte vnitřní klid. A srpen vám ho dá. Poslední dobou jste dělali všechno pro to, abyste udrželi hlavu nad vodou, a je to na vás znát. Ale nebojte, všechno se konečně urovná a vy budete zase vyrovnaní a připravení být šťastní. Navíc vypadáte skvěle! Užijte si zbytek léta naplno!
 • Blíženec. Měli byste ve svém životě udělat takovou malou inventuru. V posledních měsících jste totiž zjistili, kdo ve vašem životě nemá co dělat, koho si držet u těla i co stojí za vaši energii. Je čas dát všemu negativnímu sbohem a vy to cítíte. Dokud nevyhodíte staré, nebude místo pro nové.
 • Rak. Jste na dlouhé cestě k sebepoznání. V srpnu se před vámi rozkryjí temné vody vaší duše a je na vás, abyste se poprali se vším, na co v ní narazíte. Druhý prázdninový měsíc bude velmi emocionální a vaše nálada se bude střídat jako počasí. Z této horské dráhy ale na konci srpna vystoupíte. Budete zničení, ale na konci tunelu čeká světlo. Slibujeme.
 • Lev. Srpen je váš. Spousta Slunce, nových zážitků a krásných míst! Budete flirtovat, kamkoliv přijdete, a ani šťastně zadaní nebudou v bezpečí! Vaše sexuální energie totiž dosáhne vrcholu a vy budete v davu svítit jako maják. Život se pro vás stane jednou velkou párty! Ale nezapomeňte, milí Lvi, že i tenhle večírek jednou skončí.
 • Panna. Milé Panny, v srpnu vás nejvíc vytrestá váš perfekcionismus. Nesnášíte, když se vám něco nedaří, ale některé výhry a prohry prostě nejde ovlivnit. Tento měsíc budete zklamaní z něčeho, o co se už dlouho snažíte. Ale je to ten pravý čas podívat se na věci z jiné perspektivy, jinak se z toho zblázníte! Poslouchejte svou pověstnou intuici a najdete odpověď na svou situaci.
 • Váhy. S někým ve svém životě, může jít o nejlepší kamarádku, partnera nebo člena rodiny, významně prohloubíte vztah. Budete se cítit spojení na úplně jiné úrovni, což otevřete dveře pro novou úroveň komunikace. V srpnu byste taky měli zjistit, proč se to stalo. Pokračujte v rozvíjení tohoto spojení, protože vám to může přinést vše, po čem jste kdy toužili.
 • Štír. V srpnu se uzdravujte a regenerujte. Doporučujeme vám roztřídit oblečení ve skříni, zajít si na wellness a přečíst knížku, na kterou se už dlouho chystáte. Potřebujete odpočinek a potřebujete ho jako sůl! Když se budete šetřit, na konci měsíce se budete cítit lépe než kdykoliv předtím. Pokud nezvolníte, riskujete zdravotní problémy.
 • Střelec. Srpen pro vás bude ve znamení boje, agresivity a oientace na cíl. Věříte si a máte dost energie zdolat, cokoliv si zamanete. Tento měsíc pro vás vypadá velmi slibně, takže vaše dřina nepřijde vniveč. Ale nedovolte svému egu, aby přebralo otěže, jinak zase brzy spadnete na dno. Vaše pracovní úspěchy budou pro všechny v práci viditelnější víc než kdy předtím a je třeba toho využít!
 • Kozoroh. Srpen bude testovat vaši vnitřní sílu a odhalí vaši dobře skrývanou citlivost. Nebude to pro vás lehké, protože nejste zvyklí dávat své emoce najevo. Vůbec není vyloučené, že začnete hledat nějaký únik v podobě ramena na vyplakání nebo samoty. To, že někoho požádáte o pomoc, z vás nedělá slabochy. Je to naopak projevem síly a pokory, tak se toho nebojte!
 • Vodnář. Pro Vodnáře bude srpen ve znamení romantiky a vášně. Pokud jste v dlouhodobém vztahu, vaše spojení se tento měsíc prohloubí. Pokud jste single, těšte se na sexuální zážitky, které nemají obdoby! Tento měsíc je jako stvořený k tomu, abyste odpočívali a chodili mezi lidi. Zahrabali jste se do práce a zapomněli, jak skvěle se umíte bavit. Neberte život tak vážně a buďte pro jednou hraví a milí! Pomůže vám to odpočinout si.
 • Ryby. V srpnu budete mít pocit naprostého vnitřního míru. Budete zdraví a ve skvělém psychickém stavu. Budete klidní a soustředění. Dobré vibrace vás neopustí až do konce měsíce, kdy budete muset čelit závažnému problému. Buďte připravené na nejhorší a doufejte v to nejlepší. Situace nemusí být tak vážná, jak se zdá na začátku. Uvědomte si, že všechno v životě má svůj smysl.