Co tvar nosu prozradí o vaší osobnosti?

Eva Vogelová

Věděli jste, že o vás váš nos může prozradit, jací jste? Přečtěte si o tom a možná o sobě zjistíte i věci, které jste předtím netušili.

  1. Římský nos

Pokud máte uprostřed nosu malý hrbolek, máte římský typ nosu. Říká to o vás, že jste vůdčí a ambiciózní osobnost. Budete jednou velmi vlivná osobnost a možná už teď jste v kolektivu oblíbení. Takový nos mají lidé s autoritou, ke kterým ostatní vzhlížejí. Jedna z nich je úspěšná režisérka Sofia Coppola, která si získala ve svém oboru respekt.

Sofia Coppola

  1. Otočený nos

Máte dlouhý a zakřivený nos s konkávním sklonem? Pak máte otočený typ nosu. Vypovídá to o vás, že jste velkými optimisty a dokážete se radovat ze života. Umíte vytvořit velké pouto se svým partnerem a dětmi. Dáváte si hodně záležet na vychovávání ratolestí. Stejně jako krásná Victoria Beckam.

Victoria Beckham

  1. Rovný nos

Máte rovný nos bez zakřivení? Pak jste vysoce inteligentní a dokážete se naučit ledacos. Ve spoustě věcech můžete vynikat, stačí zatnout zuby a pracovat na svých kvalitách. Nejste emočně labilní, ale naopak dokážete udržet emoce na uzdě. Zvládáte perfektně pracovat se stresem. Dokážete zachovat chladnou hlavu v náročných situacích, které by spoustu lidí semlely. Vy jste silní a vydržíte toho opravdu hodně. Jen tak dál.

Keira Knightley

  1. Řecký nos

Máte špičatý nos s úzkými nosními dírkami? Pak jste pravděpodobně vyrovnanými lidmi. Ve vás je spousta pozitivní energie. K ostatním dokážete být velmi empatičtí. Rozhodně nepohrdnete romantikou ve vztahu. Občas působíte uzavřeně a někdy trvá, než z vás někdo něco choulostivého dostane. Své intimnosti nejraději držíte v tajnosti. Málokdy vyjadřujete emoce, jste ten typ člověka, který se tváří pořád podobně. Tohle máte společné s krásnou herečkou Jennifer Aniston.

Jennifer Aniston

  1. Pršáček

Máte malý a krátký nos zahnutý nahoru? Pak vám rozhodně nechybí kreativita. V uměleckém oboru vyniknete. Svým smyslem pro humor bavíte všechny kolem sebe. Máte dostatek energie, kterou občas využijete negativním způsobem. Když vás někdo opravdu naštve, dokážete se rozohnit natolik, že jste na něj až přehnaně agresivní. Pokud zrovna emocionálně nevybuchujete, umíte nad různými věcmi logicky uvažovat. Nechybí vám ani moudrost. Stejný nos má Lily Allen.

Lily Allen

  1. Orlí nos

Máte dlouhý a špičatý nos, který sedí na vaší tváři v úhlu téměř 90 stupňů? Tento frňák o vás vypovídá, že jste ve vztahu dominantní. Dokážete protějšky snadno okouzlit svým charismatem. Rozhodně máte obchodního ducha, byli by z vás dobří podnikatelé. Obecně jste pracovití, takže s penězi byste neměli mít potíže ani v budoucnosti. Když v práci zaberete, budete jich mít dostatek, protože vás nelze ve vašem oboru ničím a nikým nahradit. Kdo má stejný nos jako vy? Daniel Radcliffe.

Daniel Radcliffe

  1. Zahnutý nos

Máte zakulacenou špičku nosu a nahoře menší hrbol? Jste velmi společenští tvorové. Kdyby to šlo, nejraději byste pořádali jednu akci za druhou. Bez společnosti dalších lidí byste nemohli fungovat. K ostatním jste velmi otevření a pozorní. Pokud vás požádají o pomoct, snažíte se jim vyhovět, jak nejlépe dovedete. Vaše okolí vás zbožňuje. Svým stylem života i nosem se nejvíce podobáte Paris Hilton.

Paris Hilton

Témata:,