Co ublíží skutečně každému znamení, i když si to nemusí přiznat?

Lucie Bryndová

Každý člověk má nějaké to slabé místo, takzvaně Achillovu patu. Podle astrologů mají všechna znamení zvěrokruhu svou specifickou povahu, se kterou se pojí i ty méně lichotivé vlastnosti. Ať už jste tvrdohlavý Beran, nenápadná Váha nebo ignorovaná Ryba, jsou věci, které rozhodí každého. Co vám nebo vašim blízkým nejvíce ubližuje i přesto, že si to nemusíte připouštět?

 • Beran. Předpojatost. Lidé si o vás myslí, že jste mrcha nebo parchant a záleží vám jen a jen na sobě. Zabolí vás také nejvíce to, že si druzí myslí, že o vás všechno ví. Často máte problém se nějak ospravedlnit a prvotní názor druhých změnit.
 • Býk. Kamarád jako z nouze ctnost. Nikdy vás kamarádi nepřizvou do party. Sledujete, jak se všichni baví o nějakých společných aktivitách a zážitcích a vy jste úplně mimo dění. Vzpomenou si na vás jenom ve chvíli, kdy ostatní nemají zrovna čas.
 • Blíženci. Kritika. Když vám někdo řekne, že jste udělali něco špatně, tak vás to fakt naštve. Zvlášť ve chvíli, kdy víte, že je to blbost, ale přesto si ten, kdo vám něco vytkl, neustále stojí za svým názorem. S tím se pojí také lekce o tom, jak byste měli danou věc udělat lépe.
 • Rak. Zrušené plány. Co Raky nejvíce naštve, jsou lidé, kteří jim něco zruší na poslední chvíli. Ideálně když už na danou osobu někde čekají, ať už je to rande nebo pracovní schůzka. Ale po pravdě, tohle snad naštve úplně každého.
 • Lev. Srovnávání. Jestli něco Lvi opravdu nemají rádi a zraňuje je to, je srovnávání s druhými. Se sourozenci, s přáteli, s rodiči. A také pocit, že neustále soupeří se svým okolím.
 • Panna. Vzdálenost. Panny se cítí nejvíce ublížené ve chvíli, kdy se na ně někdo zlobí a nevysvětlí jim proč. Co hůř, když jim najednou ze života někdo zmizí, přestane se s nimi bavit a ony neznají důvod.
 • Váhy. Pocit neviditelnosti. Pokud jste ve znamení Vah, nejvíce vás naštve, když se o vás někdo kriticky zmiňuje, a to přímo před vámi. Copak si nevšimli, že jste tam taky? Na váš nechápavý výraz nebo poznámku vůbec nereagují.
 • Štír. Na vašich myšlenkách nezáleží. Co všechny Štíry zklame, je to, pokud jsou v nějaké skupině lidí a nikoho nezajímá jejich názor. Rozhodne se bez nich a nikdo necítí potřebu si jejich názor vyslechnout. Přitom by mohli přinést i zajímavý podnět, ale to už druzí neřeší.
 • Střelec. Pocit nedocenění. Střelci se cítí ublíženi hlavně proto, že jim druzí dostatečně neděkují, nedávají jim najevo vděk. Zkrátka nikdy nejsou dostatečně oceněni za svou usilovnou práci.
 • Kozoroh. Selhání. Lidé narození ve znamení Kozoroha jsou nejvíce zklamáni, když jim někdo říká, že nemají pravdu. Kdy předem prohrávají v boji.
 • Vodnář. Škádlení. Když vás někdo škádlí, že jste moc tiší, citliví, že jen zřídka opustíte svůj pokoj nebo odložíte notebook stranou. Byť to tak opravdu je.
 • Ryby. Ignorace. Nejvíce vás bolí, když si vás nikdo nevšímá. Na sociálních sítích máte málo lajků od svých přátel, a to dokonce ve chvíli, kdy napíšete po dlouhé době nějaký hezký status.