Co vás děsí? Prozradí vám to vaše znamení zvěrokruhu

Eva Vogelová

Většina lidí má z něčeho strach, ale možná si to dostatečně neuvědomuje. Máte to podobně? Znamení zvěrokruhu vám poví, čeho se v životě obáváte.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Bojíte se, že ztratíte své blízké. Moc dobře si uvědomujete, že jste tvrdohlaví a často nedokážete respektovat cizí názory. Některé lidi kolem vás to vyloženě štve. Máte strach, že je svým chováním od sebe odradíte a už si nebudete tolik blízcí.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Máte strach ze zásadních změn. Stěhování, nová práce nebo i založení rodiny vás děsí. Máte rádi stabilní vztahy, zaměstnání i bydlení. Pokud je něco z toho potřeba změnit, dohání vás to pomalu k šílenství.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Máte často obavy z toho, že nedokážete vyjádřit své pravé já. Máte strach, že vám lidé zejména v práci nedají prostor. Některá prostředí nejsou určena k tomu, aby se v nich každý realizoval. Budete si muset najít taková, kde to lze.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Bojíte se, že vás vaše láska opustí. Když se do někoho zamilujete, jdete do toho po hlavě. Máte pocit, že jste našli člověka, se kterým byste mohli strávit celý život. V zamilovanosti prožíváte krásné chvíle, ale zároveň se děsíte toho, že vám dá vaše polovička košem.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Máte rádi pozornost, často se stavíte do vůdčí pozice. Cítíte se šťastní, když můžete být středem pozornosti. Otevřenost považujete za svoji silnou stránku, zároveň vám však působí strach. Bojíte se totiž, že jednoho dne vás budou ostatní ignorovat a už nebudete mezi ostatními tolik populární.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Máte rádi, když jsou všechny věci v pořádku. Potřebujete je mít pod kontrolou. Ve chvíli, kdy se vám to nedaří a všechno se vám rozpadá pod rukama, šílíte. Strašně se bojíte, že některé věci nezvládnete.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Nechcete se vracet k někomu, koho jste dříve měli rádi. Váš protějšek vám ublížil a rozešli jste se. Bojíte se ale, že kdyby se k vám chtěl vrátit, nedokázali byste mu odolat. U vás platí, že když se do někoho zamilujete, dokážete mu po určité době odpustit i nevěru. Sami nicméně dobře víte, že byste to neměli dělat.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Bojíte se ostatním lidem ukázat svoji zranitelnost. Snažíte se na ostatní působit klidně a vyrovnaně. Chcete, aby si o vás mysleli, že všechno zvládnete sami a o pomoc žádat nikdy nepotřebujete. Ve skutečnosti jste jiní. Nechcete, aby ostatní věděli, že děláte chyby a občas potřebujete podporu. Doufáte, že to okolí nezjistí.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Zbožňujete svobodu, rádi cestujete a objevujete nové věci. Bojíte se, že se jednou rozhodnete špatně a kvůli své volbě o volnost přijdete. Nic vás neděsí více než se nechat dobrovolně zavřít do klece.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Tvrdě pracujete, protože toužíte po úspěchu. Strašně se bojíte, že v životě neuspějete. Velmi se na to upínáte, takže pokud se vám nedaří, váš život se sype. Měli byste se zamyslet nad svými životními prioritami, abyste nedopadli špatně.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Nebaví vás žít klasickým životem, toužíte po něčem speciálním. Nechcete zabřednout do stereotypu. Většina lidí se touží usadit v útulném domečku a založit v něm vlastní rodinu. Vy se chcete odlišovat. Máte strach, že jednou půjdete s davem a budete jako ostatní.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Máte citlivou povahu, rádi ostatním s různými věcmi pomáháte. Nenávidíte krutost a nespravedlnost. Bojíte se, že si na vás někdo bude vybíjet zlost. Špatně snášíte kritiku, berete si ji osobně. Taky máte strach z lidí, kteří se neumějí ovládnout a začnou na vás řvát.