Čokova Nová Růže odehraje další koncerty. Fanoušci si s ní můžou i zazpívat

Redakce

Kapela Viléma Čoka, Oty Balage, Petra Roškaňuka a Františka Höniga Nová Růže, která se loni na podzim vrátila vyprodaným koncertem v Roxy (info o comebacku), si vystoupení zopakuje 21. května v Retro Music Hall. 

„Po koncertě v Roxy jsme dostali stovky nadšených reakcí a i hudební novináři psali, že to mezi muzikanty pořád jiskří a mají stále co říci. Rozhodli jsme se proto vyslyšet přání fanoušků, kteří nás bombardují dotazy, zda bychom vystoupení nezopakovali,“ říká manažerka kapely Petra Horáková. Kromě Prahy kapela vystoupí ještě zde:

5. 6. Domažlice, 22. 8. Velké Opatovice, 26. 8. Vysoké Mýto

Repertoár vystoupení je postavený na průřezu obou alb Nové Růže, které nedávno vyšly v reedici. Původní nahrávky Nová Růže a Nová Růže ´91 kapela zvukově ošetřila novým masteringem a materiál doplnila i o několik skladeb a rarit, které nikdy nikde nevyšly. Součástí dvoudiskové verze jsou i všechny texty.

„Zajímavostí pražského koncertu jistě bude i to, že si skupina vybere z kotle pod pódiem postupně tři fanoušky, kteří si s kapelou mohou zazpívat libovolnou píseň. Toho nejlepšího pak muzikanti odmění,“ dodává manažerka. (red)