Colours of Ostrava vás zve na pláž plnou zábavy. Víme, co vás čeká

Redakce

Pláž Urban Wave na letošním ročníku Colours of Ostrava nabídne návštěvníkům slavné DJs domácí i zahraniční scény. Od 16. do 19. července se za mixážním pultem vystřídají jména jako DJ Orbith, PHILIP T.B.C., Robot, Lillou a mnoho dalších. Součástí programu bude i bubenický a DJský workshop, lekce street artu, výroba vlastních POP ART triček, bodypainting a make up na přání a mnoho dalších aktivit.

Ve čtvrtek v 16 hodin načne plážovou zábavu DJský workshop pod vedením IM Cyber, který nabídne zážitek všem, kteří mají chuť vyzkoušet si pult, za nímž stojí na party DJ. V 19 hodin započne večerní mejdan, během kterého předvedou své umění Juanita Juarez aka. Brooklyn, 2K a PHILIP T.B.C.

Páteční den otevře DJský workshop s IM Cyber už v 15.30 hodin. Večerní párty odstartuje v 18.30 hodin Kubátko DJset, po němž se postupně vystřídají mazák Josef Sedloň, Orbith a osvědčená dvojice DJ Macio a saxofonista El Jay. DJský workshop s IM Cyber je jistotou i třetího festivalového dne.

Po něm však přijde změna, pláž se rozhýbe v rytmu bubnů během bubenického workshopu. V 18.30 odstartuje večerní párty, kterou povede DJ Fun, Floex DJset, Alex Neivel a po půlnoci zakončí DJ Lillou.

Poslední festivalový den opět zahájí workshop s IM Cyber, kterou vystřídá lekce s bubenickou partičkou. Mejdan posledního dne rozjede v 18 hodin DJ Sat, předvést své umění si z lekcí DJingu odskočí IM Cyber feat. MC Manda a celou party korunuje DJ Robot.