Curtney Love: Gayové udělali z Lady Gaga asexuální Barbie

Redakce

Hudebnici, ale hlavně skandalistce Courtney Love záleží na osudu kolegyně z branže Lady Gaga. Podle Courtney nemá Gaga kamarádky a spolupráce s homosexuály jí ubírá na sexappealu. Aktuální album Born This Way by podle Love dopadlo daleko lépe, kdyby ho Gaga nahrála s pomocí žen, nikoliv pouze se svým týmem House of Gaga.

“Možná je teď úspěšná, ale bojím se o její budoucnost,” prohlásila Love. “Je velmi mladá a hodně talentovaná, ale vypadá to, že nemá žádné kamarádky ani žádné heterosexuální kamarády. Místo toho se obklopuje bandou homosexuálních stylistů a poradců, to oni z ní udělali tuhle podivnou Barbie bez kapky sexappealu.”

Sama Courtney této problematice dobře rozumí, nekvalitní sex totiž měl být důvodem, proč nechala dlouholeté záliby v drogách.  "Mě samotnou vychovali gayové a dopadlo to dobře,” pokračuje Love. Ale člověk nevydrží celý život pouze se šaty z masa. Když si Gaga nedá pozor, stane se zní osamělá gay ikona. Hetrosexuálové tenhle typ nemají rádi," domnívá se Courtney Love. A něco na tom asi bude. (mat)

Lady Gaga – Born This Way