Další pěvecká nálož ze soutěže Britain’s Got Talent 2010, to si rozhodně nenechte ujít!!


Hvězdná pechota ze Superstar ani letošní hledání talentů se neobejde bez totálních propadáků a legračních překvapení. Jedno z mnoha parádních vystoupení můžete zhlédnout právě teď!

Když na pódium v soutěži Britain's Got Talent 2010 vstoupila "obyčejná" žena, nikdo z porotců ani ostatních přítomných netušil, jaké tajemství se za tváří skrývá. Při otázce na jméno, kterou položil porotce Simon, by asi málokdo čekal, co naprosto nečekaného přijde. O čemž se sami můžete přesvědčit na přidaném videu  http://www.youtube.com/watch?v=mM-liSMJdBI&feature=related

Jedenadvacetiletý Max Oliver je zřejmě věrným obdivovatelem zpěvačky Lady Gaga kterou si vzal za svůj vzor a předvedl svůj pěvecký výkon a to se vším všudy. Zřejmě nikdo by nečekal, že jeho obdiv dosáhne až takové úrovně, že použije pomoc paruky, slunečních brýlí , sexy oblečení a předvede i "svůdné" pózy samotné zpěvačky. Při jeho pěveckém výkonů část lidí hrůzou omdlévala 🙂 a část hlasitě povykovala.
Samotný porotce Simon okamžitě ohlásil pomocí tlačítka, že se mu řev a děsivé kreace Maxe Olivera opravdu nelíbí. Proto je velmi zvláštní, že zbylí dva porotci Piers a Amanda nechali mladého "zpěváka" projít do dalších kol.

Dá se spekulovat zda se jedná o pouhého fanouška zpěvačky nebo spíše o transvestického jedince. Každopádně dle mého názoru předvedl svůj talent v rozesmívání lidí. Jeho hlasové projevy byly strašné, na druhou stranu úsměvné. K nezvladatelné chůzi na podpatcích a válení po parketě není samozřejmě co dodat, to se stalo zřejmě tou "třešničkou na dortu".

Přesto si pár obdivovatelů jistě našel a na druhé straně i odpůrců. Jak hodnotíte pěvěcký talent Maxe Olivera vy? Zaujal vás nebo vyl naprosto out? Kdybyste byli na místě porotců, poslali byste ho dál a nebo raději na maškarní?