Danielu Landovi zazpívají na obřím koncertě v Letňanech děti

Redakce

Kejklíř, automobilový závodník a zpěvák Daniel Landa alias Žito připravuje na 12.  září 2015 velký koncert na letňanském letišti. Landa ho chce pojmout jako retrospektivu své kariéry, trvat bude přes dvě hodiny a na pódiu se vystřídají i hosté, kteří doprovázeli Landu v průběhu jeho hudební kariéry. Dojít by tak mělo i na písně Landovy skinheadské kapely Orlík.

„Bude to obří, nákladná a hlavně ojedinělá a jednorázová show. V současnosti s týmem pracujeme na harmonogramu a vymýšlíme, jak uspořádat scénu, do které zakomponujeme příběh. Důležitou roli hraje i velmi kvalitní filharmonické těleso a dětský pěvecký sbor,“ říká Daniel Landa. Naplánoval též, že na koncertě se bude prodávat nová šestnáctitracková deska Žito, které  nebude jinde k zakoupení; do prodeje půdje až čtvrt roku poté.

Koncert je prozatím naplánovaný na letiště v Letňanech, místo se ještě může změnit v závislosti na počtu prodaných lístků. Daniel Landa počítá s návštěvou minimálně 40 tisíc lidí. Lístky v předprodeji seženete od 390 Kč. (red)