David Koller si na akustické turné bere Katarínu Knechtovou

Redakce

David Koller se vrací na jeviště divadel a kulturních domů s akustickým koncertem, s nímž jezdil po klubech a sálech letos na jaře (zpráva). Na podzim zavítá do dalších dvanácti měst. Termíny najdete tady.

Poslechněte si Davida Kollera v Youradiu

Při výběru písní bude Koller i tentokrát sahat po repertoáru Kollerbandu, těšit se můžete hlavně na skladby, které Kollerband natočil jako session unplugged. Zazní také akustické verze skladeb ze sólových alb i z repertoáru Lucie, Pusy nebo Jasné páky, v nichž Koller hrál.

Oproti jarním koncertům se ale posluchači dočkají několika novinek, například v roli hosta se na všech zastávkách představí slovenská zpěvačka Katarína Knechtová. "Objet Česko na společných koncertech s Davidem Kollerem je pro mě veliká čest," těší se na turné zpěvačka, která zahraje jednak ukázky ze svých sólových alb, jednak i skladby skupiny Peha, ve které účinkovala.

"Podzimní akustické koncerty ozvláštníme speciálním bubenickým setem. Chci využít toho, že  jsme v kapele tři bubeníci spolu s Tomášem Markem a Adamem Kollerem," dodává David Koller. (sli)